MasterChef Barbaros Yoloğlu kimdir, kaç yaşında? Barbaros Yoloğlu nereli, ne iş yapıyor?

Barbaros Yoloğlu, MasterChef Türkiye’nin final turunun 2. grubundan ana kadroya ilk seçilen ve iddialı yarışmacılarından biri. Barbaros Yoloğlu ile birlikte 16 yarışmacı, bu akşam sezonun ilk kaptanlık oyununu oynayacak. Heyecanla beklenen yeni bölüm öncesinde MasterChef Türkiye yarışmacılarının hayat hikayesi merak ediliyor ve sorgulanıyor. MasterChef Barbaros Yoloğlu da araştırılan yarışmacılardan birisi. Peki, MasterChef Barbaros Yoloğlu kimdir, kaç yaşında, nereli, ne iş yapıyor?

Yayınlanma Tarihi: 17.08.2020 20:09
Değiştirme Tarihi: 17.08.2020 20:27
MasterChef Barbaros Yoloğlu kimdir, kaç yaşında? Barbaros Yoloğlu nereli, ne iş yapıyor?

MasterChef 2020 ana kadrosuna girmeyi başaran yarışmacılarından biri de Barbaros Yoloğlu. Yüz bin başvuran arasından son 16’ya girmeyi başaran Barbaros Yoloğlu, final turunun ikinci grubunda günün en başarılı tabağını çıkarmış ve isminin yazılı önlüğü kazanan ilk yarışmacı olmuştu. Barbaros Yoloğlu ve 15 diğer yarışmacı, MasterChef’te bu akşam yeni sezonun ilk kaptanlık oyunu için lezzet rekabetine girişecek. Kaptanlık oyununu kim kazanacak, takımlar nasıl oluşacak merakla beklenirken MasterChef  Barbaros kimdir sorgulanıyor. Peki, MasterChef Barbaros Yoloğlu kimdir, kaç yaşında, nereli?

MASTERCHEF 2020 BARBAROS YOLOĞLU KİMDİR? NERELİDİR?

26 yaşındaki Barbaros Yoloğlu, Bodrum Bitez'de bir restoranda aşçılık yapıyor. Yarışmaya Bodrum'dan katılan Barbaros Yoloğlu, özellikle de mutfakta et ürünlerinde iyi olduğunu vurgularken; her konuda iyi olduğunun da ayrıca altını çizdi. Kendisine güvendiğini ve mutfakta başarılı olduğunu ifade eden yarışmacı, final turuna çıkarak bunu kanıtladı.