MasterChef Barbaros kimdir? MasterChef Türkiye 2020 finalisti Barbaros Yoloğlu hakkındaki bilgiler

MasterChef Barbaros, sevilen yarışmada ilk finalist olmayı başardı. Barbaros Yoloğlu, İki gün sürecek MasterChef Türkiye büyük finalinde Serhat ile kıyasıya mücadele verecek. Sezona giydiği ilginç kıyafetleri ve yaptığı stratejileri ile damgasını vuran MasterChef Barbaros, şampiyon olabilecek mi merak ediliyor ve biyografisi izleyiciler tarafından araştırılıyor. Peki, MasterChef Barbaros kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte Barbaros Yoloğlu hakkındaki bilgiler…

Yayınlanma Tarihi: 02.01.2021 18:23
Değiştirme Tarihi: 02.01.2021 18:23
MasterChef Barbaros kimdir? MasterChef Türkiye 2020 finalisti Barbaros Yoloğlu hakkındaki bilgiler

TV8’in heyecan dolu yarışmasında sezonun ilk finalisti MasterChef Barbaros oldu. Altı aylık kıyasıya mücadele sonrasında büyük finalde Serhat ile şampiyonluk için kapışacak olan MasterChef Barbaros’un spor geçmişi de dikkat çekiyor. Büyük final öncesinde MasterChef Barbaros’un hayat hikayesi günün merak edilen ve araştırılan konularından biri. Peki, MasterChef Barbaros kimdir? İşte Barbaros Yoloğlu biyografisi…

MASTERCHEF BARBAROS KİMDİR?

Samsun’un Alaçam ilçesinde doğan Barbaros Yoloğlu 26 yaşındadır. Barbaros Yoloğlu, liseye başlayana dek güreş ve farklı spor dalları ile yakından ilgilenmiştir. Güreşi bıraktıktan sonra Turizm Lisesi’ne gitmeye karar veren Yoloğlu, bir süre turizm bölgelerinde stajyer öğrenci olarak çalışmış; ardından üniversite eğitimini almak için gittiği Erzurum’da, uzun bir süre çalışma hayatına devam etmemiştir.

Bodrum Bitez’de yer alan bir restoranda aşçılık yapan Yoloğlu, özellikle de et ürünlerinde kendine güvenmektedir. 

2 sene önce tekrar mutfakta çalışmaya başlayan Barbaros Yoloğlu, kariyer planlarını gerçekleştirmek ve hedeflediklerini elde etmek için MasterChef’e başvurmuş, ana kadroya dâhil olmaya hak kazanarak, bu sezonun 16 yarışmacısından biri oldu.

Gösterdiği başarılı sezonun ardından kendini kanıtlayan Barbaros Yoloğlu, MasterChef 2020'nin ilk finalisti olmaya hak kazandı.

Instagram hesabında kendi fotoğraflarını paylaşan Barbaros Yoloğlu'nun yaklaşık 174 bin takipçisi var. MasterChef Barbaros yemek hazırlarken çekilen videolarını da takipçileriyle paylaşıyor.

Barbaros Yoloğlu'nun Instagram Hesabı: https://www.instagram.com/barbarosyologlu