MasterChef Barbaros kimdir? MasterChef 2020 son altısına giren Barbaros Yoloğlu kimdir, kaç yaşında, nereli?

MasterChef Barbaros, MasterChef Türkiye’de son altısına girmeyi başaran yarışmacılardan biri. Barbaros, MasterChef’te ana kadroya giren ilk yarışmacı olmuştu. MasterChef Barbaros, yaptığı yemekler ile birlikte oyunlarda yaptığı stratejiler ile adından çok söz ettirmeyi başardı. Peki, MasterChef Barbaros kimdir? Barbaros Yoloğlu kaç yaşında, aslen nereli?

Yayınlanma Tarihi: 07.12.2020 20:05
Değiştirme Tarihi: 07.12.2020 20:05
MasterChef Barbaros kimdir? MasterChef 2020 son altısına giren Barbaros Yoloğlu kimdir, kaç yaşında, nereli?

Ekranların en çok izlenen yarışma programı MasterChef Türkiye’de sezonun son altı yarışmacısı belli oldu. Son bölümde yapılan eleme gecesi sonrasında MasterChef Barbaros da son altı arasına girmeyi başardı. Yarışmanın dikkat çeken isimlerinden biri olan MasterChef Barbaros Yoloğlu’nun hayatına dair bilgiler yine araştırılmaya başlandı. Peki, MasterChef Barbaros Yoloğlu kimdir, kaç yaşında, nereli?

MASTERCHEF BARBAROS YOLOĞLU KİMDİR?

Samsun’un Alaçam ilçesinde doğan Barbaros Yoloğlu 26 yaşındadır. Liseye başlayana dek güreş ve farklı spor dalları ile yakından ilgilenmiştir. Güreşi bıraktıktan sonra Turizm Lisesi’ne gitmeye karar veren Yoloğlu, bir süre turizm bölgelerinde stajyer öğrenci olarak çalışmış; ardından üniversite eğitimini almak için gittiği Erzurum’da, uzun bir süre çalışma hayatına devam etmemiştir.

2 sene önce tekrar mutfakta çalışmaya başlayan Barbaros Yoloğlu, kariyer planlarını gerçekleştirmek ve hedeflediklerini elde etmek için MasterChef’e başvurmuş, ana kadroya dâhil olmaya hak kazanarak, bu sezonun 16 yarışmacısından biri olmuştur.