MasterChef Barbaros kimdir? MasterChef 2020 eleme adayı olan Barbaros Yoloğlu kaç yaşında, nereli?

MasterChef Barbaros, bu haftanın eleme adaylarından biri. MasterChef Türkiye’nin dikkat çeken isimlerinden biri olan Barbaros Yoloğlu, özellikle yaptığı stratejiler ile adından çokça söz ettiriyor. Bu akşam son 11 yarışmacı arasına kalma mücadelesi verecek yarışmacı için MasterChef Barbaros kimdir, kaç yaşında, nereli şeklinde sorgulamalar yapılıyor. İşte başarılı yarışmacı hakkında merak edilenler…

Yayınlanma Tarihi: 01.11.2020 18:46
Değiştirme Tarihi: 01.11.2020 18:46
MasterChef Barbaros kimdir? MasterChef 2020 eleme adayı olan Barbaros Yoloğlu kaç yaşında, nereli?

Ekranların en çok izlenen yarışması MasterChef Türkiye 2020’de bu akşam heyecan dolu bir bölüm ekrana gelecek. MasterChef Barbaros’un da arasında yer aldığı altı yarışmacı, eleme gecesinde hünerlerini yarışmada kalabilmek için gösterecek. Bu hafta, takım seçimi sırasında yaptığı strateji ile adından söz ettiren Barbaros’a dair bilgiler merak ediliyor. Peki, MasterChef Barbaros Yoloğlu kimdir, kaç yaşında, nereli?

MASTERCHEF BARBAROS YOLOĞLU KİMDİR?

26 yaşındaki Barbaros Yoloğlu, Bodrum Bitez'de bir restoranda aşçılık yapıyor. Samsun’un Alaçam ilçesinde doğan Barbaros Yoloğlu, liseye başlayana dek güreş ve farklı spor dalları ile yakından ilgilenmiştir. Güreşi bıraktıktan sonra Turizm Lisesi’ne gitmeye karar veren Yoloğlu, bir süre turizm bölgelerinde stajyer öğrenci olarak çalışmış; ardından üniversite eğitimini almak için gittiği Erzurum’da, uzun bir süre çalışma hayatına devam etmemiştir.

2 sene önce tekrar mutfakta çalışmaya başlayan Barbaros Yoloğlu, kariyer planlarını gerçekleştirmek ve hedeflediklerini elde etmek için MasterChef’e başvurmuş, ana kadroya dâhil olmaya hak kazanarak, bu sezonun 16 yarışmacısından biri olmuştur.