MasterChef Barbaros kimdir? Haftanın 5. eleme adayı olan Barbaros Yoloğlu kimdir, kaç yaşında, nereli?

MasterChef Türkiye'de haftanın 5. eleme adayı Barbaros Yoloğlu oldu. Bu hafta, Mavi takımda yarışan MasterChef Barbaros, eleme potasına gönderilen beşinci isim oldu. Yarışmanın dikkat çeken isimlerinden olan Barbaros Yoloğlu, MasterChef izleyicileri tarafından araştırılmaya başlandı. Peki, MasterChef Barbaros Yoloğlu kimdir, kaç yaşında, nereli ve ne iş yapıyor?

Yayınlanma Tarihi: 27.09.2020 00:01
Değiştirme Tarihi: 27.09.2020 00:01
MasterChef Barbaros kimdir? Haftanın 5. eleme adayı olan Barbaros Yoloğlu kimdir, kaç yaşında, nereli?

MasterChef Barbaros, dokunulmazlığı kaybeden Mavi takımda eleme potasına gönderilen isim oldu. Yarışmaya Bodrum'dan katılan Barbaros Yoloğlu, MasterChef Türkiye 2020'ye şampiyonluk parolasıyla başladı ve programın takipçileri tarafından en çok konuşulan yarışmacılardan biri oldu. Bu akşam eleme potasına girmesiyle MasterChef Barbaros kimdir, kaç yaşında ve nereli soruları internette bir kez daha sorgulanmaya başlandı. İşte MasterChef Barbaros Yoloğlu hakkında merak edilenler...

MASTERCHEF BARBAROS YOLOĞLU KİMDİR?

26 yaşındaki Barbaros Yoloğlu, Bodrum Bitez'de bir restoranda aşçılık yapıyor. Samsun’un Alaçam ilçesinde doğan Barbaros Yoloğlu, liseye başlayana dek güreş ve farklı spor dalları ile yakından ilgilenmiştir. Güreşi bıraktıktan sonra Turizm Lisesi’ne gitmeye karar veren Yoloğlu, bir süre turizm bölgelerinde stajyer öğrenci olarak çalışmış; ardından üniversite eğitimini almak için gittiği Erzurum’da, uzun bir süre çalışma hayatına devam etmemiştir.

2 sene önce tekrar mutfakta çalışmaya başlayan Barbaros Yoloğlu, kariyer planlarını gerçekleştirmek ve hedeflediklerini elde etmek için MasterChef’e başvurmuş, ana kadroya dâhil olmaya hak kazanarak, bu sezonun 16 yarışmacısından biri olmuştur.