MasterChef Ayyüce kimdir? MasterChef Ayyüce kaç yaşında? Ayyüce nereli?

MasterChef Türkiye'nin yeni bölümünde eleme adaylarının söylenmesi sırasında adaylar teker teker ortaya çıkarken, dördüncü eleme adayının ismi de açıklandı. Dördüncü eleme adayı ise Ayyüce oldu. İnternette kullanıcılar ve Masterchef tutkunları Ayyüce'nin ne iş yaptığını, kaç yaşında olduğunu, nereli olduğunu merak ediyor. Peki MasterChef Ayyüce kimdir, kaç yaşında? İşte 24 yaşındaki yarışmacı ile ilgili bilgiler…

Yayınlanma Tarihi: 10.09.2020 00:28
Değiştirme Tarihi: 10.09.2020 00:31
MasterChef Ayyüce kimdir? MasterChef Ayyüce kaç yaşında? Ayyüce nereli?

MasterChef Ayyüce yarışmanın merak edilen isimleri arasında yer alıyor. Elemelere kalmasıyla popüler olan yarışmacı, MasterChef 2020 kadrosunda yerini korumaya devam ediyor.

MasterChef Ayyüce kimdir kaç yaşında?

Masterchef Ayyüce, 1996 yılında Sakarya’da doğdu. Ayyüce Kamit, 1.68 boyunda ve 45 kilodur. Lise sona kadar Sakarya’da eğitim gören Ayyüce, Bilgisayar Destekli Tasarım ve Animasyon bölümünde eğitimini tamamlamıştır. Bunun akabinde, Mutfak Sanatları Akademisi’nde profesyonel aşçılık eğitimi alan Ayyüce, 360 İstanbul adlı restaurantta 4 aylık stajını tamamladıktan sonra bir yıl da aktif olarak orada çalışmaya devam etmiştir. Ardından Marmaris Grand Azur Hotel’in İtalyan Mutfağı’nda üç ay çalışan Ayyüce, İstanbul’a döndüğünde Nicole Restoran’da işe başlamış ve son olarak, 2 yıl pastanede çalışmıştır.