MasterChef 2020’nin bu haftaki eleme adaylarından Duygu Acarsoy kimdir? MasterChef Duygu yaşı ve mesleği...

MasterChef 2020’nin bu haftaki eleme adayları dün akşamki üçüncü dokunulmazlık oyununun ardından belli oldu ve ilk dokunulmazlık oyunu sonrası aday gösterilen Duygu ve Furkan’ın ardından, ikinci dokunulmazlık oyununun ardından Ayyüce ve Ebru’nun eleme adayı olması ile birlikte dün akşam, son iki eleme adayı daha potaya girdi ve bu isimler Kırmızı takımdan Arem ve Eray oldu. MasterChef 2020'nin sıkı takipçileri, geçen hafta da eleme potasına giren ve bu haftaki eleme adaylarından olan Duygu'nun kim olduğunu, kaç yaşında olduğunu ve mesleğini şimdiden araştırmaya başladı! MasterChef 2020’nin eleme potasındaki isimlerden Duygu Acarsoy kimdir? İşte, detaylar...

Yayınlanma Tarihi: 13.09.2020 18:59
Değiştirme Tarihi: 13.09.2020 18:59
MasterChef 2020’nin bu haftaki eleme adaylarından Duygu Acarsoy kimdir? MasterChef Duygu yaşı ve mesleği...

MasterChef 2020'de bu akşam nefes kesen bir eleme heyecanı daha TV8 ekranlarında sizlerle olacak! Hafta boyunca oynanan dokunulmazlık ve bireysel dokunulmazlık mücadelelerinin ardından eleme adayı olan isimlerden hangisi yarışmaya veda edecek?  Bu haftanın eleme adaylarından olan Duygu elenecek mi? MasterChef Duygu kimdir? Duygu bu hafta da potadan çıkabilecek mi? Haberimizde...

MASTERCHEF DUYGU ACARSOY KİMDİR?

1985 yılında Ankara’da doğan Duygu Acarsoy, aslen Muğlalıdır. 2008 yılında Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi ve Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi İnsan Kaynakları mezunu olan Acarsoy, şu anda aşçılık eğitiminin son yılını tamamlamaktadır.

MSA’da profesyonel pasta ve ekmekçilik eğitimini tamamladıktan sonra İspanya ve Almanya’da aldığı eğitimler ışığında birçok yerde şef olarak çalışmış; eğitmen olarak görev almıştır.

Duygu Acarsoy özellikle de ekşi maya ekmekler üzerine çalışmış, Ankara’da artizan ekmek, kruvasan ve tatlılar üreten bir işletmenin imalat koordinatörlüğünü üstlenmiştir. Aynı zamanda AHEP Üniversite’sinde eğitmen şef olarak görevini sürdürmektedir.