MasterChef 2020’nin bu haftaki eleme adaylarından biri olan Gülşah Suna kimdir? MasterChef Gülşah kaç yaşında?

MasterChef 2020’nin bu haftaki eleme adayları dün akşam belli oldu ve ilk dokunulmazlık oyunu sonrası aday gösterilen Özgül ve Duygu’nun ardından, ikinci dokunulmazlık oyununun ardından Berker ve Ebru’nun eleme adayı olması ile birlikte dün akşam, son iki eleme adayı daha potaya girdi; bu isimler Gülşah ve Eray oldu. Yarışmanın sıkı takipçileri ise, bu haftaki eleme adaylarından Gülşah’ın kim olduğunu, kaç yaşında olduğunu ve mesleğini şimdiden araştırmaya başladı! MasterChef 2020’nin bu hafta eleme potasındaki isimlerinden biri olan Gülşah Suna kimdir? İşte, bu sorunun cevabı!

Yayınlanma Tarihi: 06.09.2020 17:53
Değiştirme Tarihi: 06.09.2020 18:11
MasterChef 2020’nin bu haftaki eleme adaylarından biri olan Gülşah Suna kimdir? MasterChef Gülşah kaç yaşında?

MasterChef 2020 bu akşam eleme heyecanı ile yine izleyenlerin nefesini kesecek ve stüdyoda heyecan doruğa çıkacak! Hafta boyunca oynanan dokunulmazlık ve bireysel dokunulmazlık mücadelelerinin ardından eleme adayı olan isimlerden hangisi yarışmaya veda edecek? Bu haftanın eleme adaylarından olan Gülşah, elenecek mi? MasterChef Gülşah kimdir? Merak ettiğiniz her şey haber detaylarında!

MASTERCHEF'İN BU HAFTAKİ ELEME ADAYLARINDAN GÜLŞAH SUNA KİMDİR?

10 Ekim 1992’de doğan Gülşah Suna, Üsküdar’da dünyaya gelmiştir. Terazi burcu olduğunu söyleyen Gülşah Suna, tek çocuktur.

İlkokul eğitimine Hezarfen Ahmet Çelebi’de başlayıp ailesinin işi nedeniyle Kartal/Uğurmumcu’ya taşınan Gülşah, üniversite eğitimini ise Kocaeli Üniversitesi’nde MYO Atçılık ve Antrenörlüğü üzerine almış; üniversiteden mezun olduktan sonra Türkiye’de belli hipodromlarda antrenörlük yapmasının ardından Pegasus Havayolları’nda 4 yıl yer işletme hostesi olarak çalışmıştır.

MasterChef’e başvurduğunda işsizlik sürecinde olduğunu söyleyen Gülşah, programa kabul edildikten sonra iş aramayı bırakıp programa hazırlandığını ifade ederken; profesyonel olarak herhangi bir aşçılık tecrübesi olmadığının altını çizmektedir.

Hobi olarak arkadaşlarına ve ailesine yemek yaptığını; ailesi hep çalıştığı için ilkokuldan bu yana mutfağa girmek zorunda kaldığını belirten Gülşah Suna, mutfak aşkını içinde taşıdığını; at binmeyi, seyahat etmeyi, alışveriş yapmayı, film izlemeyi çok sevdiğini söylemek ile birikte, yüksek ses ile ciddi kavgaların en büyük fobisi olduğunu belirtmektedir.