MasterChef 2020’nin bu haftaki eleme adaylarından biri olan Berker Başmanav kimdir? MasterChef Berker nereli?

MasterChef 2020’nin bu haftaki eleme adayları dün akşam belli oldu ve ilk dokunulmazlık oyunu sonrası aday gösterilen Özgül ve Duygu’nun ardından, ikinci dokunulmazlık oyununun ardından Berker ve Ebru’nun eleme adayı olması ile birlikte dün akşam, son iki eleme adayı daha potaya girdi ve bu isimler Gülşah ve Eray oldu. Yarışmanın sıkı takipçileri bu haftaki eleme adaylarından Berker'in kim olduğunu, kaç yaşında olduğunu ve mesleğini şimdiden araştırmaya başladı! MasterChef 2020’nin eleme potasındaki isimlerden Berker Başmanav kimdir? İşte, bu sorunun cevabı!

Yayınlanma Tarihi: 06.09.2020 18:09
Değiştirme Tarihi: 06.09.2020 18:09
MasterChef 2020’nin bu haftaki eleme adaylarından biri olan Berker Başmanav kimdir? MasterChef Berker nereli?

MasterChef 2020 bu akşam eleme heyecanı ile yine izleyenlerin nefesini kesecek ve stüdyoda heyecan doruğa çıkacak! Hafta boyunca oynanan dokunulmazlık ve bireysel dokunulmazlık mücadelelerinin ardından eleme adayı olan isimlerden hangisi yarışmaya veda edecek? Bu haftanın eleme adaylarından olan Berker elenecek mi? MasterChef Berker kimdir? Merak ettiğiniz her şey haber detaylarında!

MASTERCHEF'İN BU HAFTAKİ ELEME ADAYLARINDAN BERKER BAŞMANAV KİMDİR?

23 Ekim 1996, Sakarya/Hendek doğumlu Berker Başmanav; ilköğretim, ortaöğretim ve lise hayatını Hendek'te tamamlamasının ardından İstanbul'da uluslararası asçılık eğitimi almak için doğduğu yerden ayrılarak yeni bir hayatın kapısını aralamıştır. MasterChef Berker başladığı eğitimi 1.likte tamamlamasının ardından uluslarası otellerde ve restoranlarda çalışma imkanı bulmuştur. 

Son olarak Londra ve İspanya'da şubeleri bululnan vagon bir restoranın koordinatör şefliğini üstlenen Berker, yedeklerden yarışmanın ana kadrosuna girerek MasterChef hayalinin peşinden gitmektedir.