MasterChef 2020’den elenen Arem Yüce kimdir? MasterChef Arem kaç yaşında, nereli?

MasterChef 2020’nin bu haftaki eleme adayları dün akşamki üçüncü dokunulmazlık oyununun ardından belli oldu ve ilk dokunulmazlık oyunu sonrası aday gösterilen Duygu ve Furkan’ın ardından, ikinci dokunulmazlık oyununun ardından Ayyüce ve Ebru’nun eleme adayı olması ile birlikte dün akşam, son iki eleme adayı daha potaya girdi ve bu isimler Kırmızı takımdan Arem ve Eray oldu. MasterChef 2020'nin sıkı takipçileri bu hafta MasterChef 2020'den elenen yarışmacı Arem'in kim olduğunu, kaç yaşında olduğunu ve mesleğini araştırmaya başladı! MasterChef 2020’ye ilk haftasında veda eden yarışmacı Arem Yüce kimdir?

Yayınlanma Tarihi: 14.09.2020 00:23
Değiştirme Tarihi: 14.09.2020 00:27
MasterChef 2020’den elenen Arem Yüce kimdir? MasterChef Arem kaç yaşında, nereli?

MasterChef 2020'de bu akşam nefes kesen bir eleme heyecanı daha TV8 ekranlarında sizlerle oldu ve bu haftanın eleme adaylarından olan Kırmızı takım kaptanı Arem MasterChef 2020'ye veda etti. Peki, Arem Yüce kimdir? Kaç yaşında nereli? İşte, detaylar...

MASTERCHEF AREM YÜCE KİMDİR?

1998 Antalya doğumlu Arem Yüce, aslen Diyarbakırlı. İlkokul ve lise eğitimini Antalya’da tamamlayan Arem Yüce, Aşçılık Meslek Lisesi'nin Mutfak Sanatları bölümünden mezundur. .

Üniversite eğitimini Muğla Sıtkı Kocaman Turizm Fakültesi'nde tamamlayan Yüce, bölgesel ve ulusal birçok yarışmada ödüller almıştır. 

3 yıl önce babası ile birlikte bir  işletme açmaya karar veren yarışmacı, kendi restoranında şeflik yapmaya devam etmektedir.