MasterChef 2020’de Kırmızı takım kaptanı olan Arem Yüce kimdir? 7 Eylül Kırmızı takım kaptanı…

MasterChef 2020’de bu haftanın Mavi takım kaptanı belli oldu! Yarışmanın sıkı takipçileri Mavi takım kaptanının belirlediği Kırmızı takım kaptanının kim olduğu sorgulanmaya başladı! En başarılı menemeni ortaya koyan ve diğer 16 yarışmacıya fark atan Esra Tokelli'nin ismini verdiği ve Kırmızı takım kaptanı olarak belirlediği Arem Yüce kimdir? Yarışmadaki ilk gününde Kırmızı takım kaptanı olan Arem Yüce ve bilinmeyenleri!

Yayınlanma Tarihi: 07.09.2020 22:39
Değiştirme Tarihi: 07.09.2020 22:39
MasterChef 2020’de Kırmızı takım kaptanı olan Arem Yüce kimdir? 7 Eylül Kırmızı takım kaptanı…

MasterChef 2020’de bu akşam kıran kırana bir mücadele daha verildi ve bir kaptanlık oyunu daha geride kaldı. Bu akşama damgasını vuran isimlerden Esra, Mavi takımın yeni kaptanı olurken; Kırmızı takım kaptanı olarak Arem'i belirledi. Peki, Arem Yüce kimdir? MasterChef 2020'de 7 Eylül Pazartesi günü Kırmızı takım kaptanı olan Arem ve merak edilenler!

KIRMIZI TAKIM KAPTANI AREM YÜCE KİMDİR?

1998 Antalya doğumlu Arem Yüce, aslen Diyarbakırlı. İlkokul ve lise eğitimini Antalya’da tamamlayan Arem Yüce, Aşçılık Meslek Lisesi'nin Mutfak Sanatları bölümünden mezundur. .

Üniversite eğitimini Muğla Sıtkı Kocaman Turizm Fakültesi'nde tamamlayan Yüce, bölgesel ve ulusal birçok yarışmada ödüller almıştır. 

3 yıl önce babası ile birlikte bir  işletme açmaya karar veren yarışmacı, kendi restoranında şeflik yapmaya devam etmektedir.