MasterChef 2020'nin kadrosundaki 16 yarışmacı belli oldu! MasterChef Türkiye 2020 yarışmacıları kimler oldu?

MasterChef 2020'nin 16 kişilik ana kadrosu dün akşam itibari ile belli oldu! Herkesin merakla beklediği gün geldi çattı ve ikinci final turunda son iki ismin daha belli olması ile birlikte MasterChef 2020 kadrosu oluştu! Geçtiğimiz iki hafta boyunca final turunda kıran kırana mücadele eden yarışmacılar içinde en iyi tabağı hazırlayarak şeflerin beğenisine sunan ve şeflerden geçer not alan isimler, üzerinde adı yazılı önlüğü alarak bir üst kata çıkmaya hak kazandı. Peki MasterChef 2020'nin ana kadrosunda yer alan isimler kimler oldu? MasterChef'ten kimler elendi? MasterChef yarışmacıları kimler? İşte, o 16 isim!

Yayınlanma Tarihi: 17.08.2020 09:46
Değiştirme Tarihi: 17.08.2020 09:47
MasterChef 2020'nin kadrosundaki 16 yarışmacı belli oldu! MasterChef Türkiye 2020 yarışmacıları kimler oldu?

MasterChef yarışmacıları belli oldu! Gözler, o isimlere çevrildi! Eleme turunda heyecanın doruğa çıktığı anlarda en başarılı tabağı hazırlayan isimler her akşam ekrana gelen yeni bölümde belirlenerek bir üst tura çıkmaya; yani yarışmanın ana kadrosunda yarışmaya hak kazandı. MasterChef Türkiye 2020'nin yarışmacıları kimler oldu? MasterChef'te kimler var? MasterChef yarışmacıları belli oldu mu? MasterChef'ten kimler elendi? Danilo Şef, Somer Şef ve Mehmet Şef hangi yarışmacılara geçer not verdi? Haber detaylarında!

Haber ile ilgili metin girin!.

MASTERCHEF 2020 YARIŞMACILARI

3 Ağustos Pazartesi günü başlayan final turu dün akşam itibari ile sonlandı ve MasterChef yarışmacısı olan isimler belli oldu! İki grup halinde yarışan yarışmacı adayları arasında yarışmaya giren ilk sekiz isim:

-Serhat Doğramacı

-Duygu Acarsoy

-Özgül Coşar

-Emir Elidemir

-Ayyüce Kamit

-Sedat Tuncer

-Esra Tokelli

-Furkan Yalçın oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

ikinci final turunda en başarılı tabağı hazırlayarak MasterChef 2020 yarışmacısı olan isimler ise:

-Barbaros Yoloğlu

-Celal Sarıgül

-Tanya Kilitkaya

-Uğur Yılmaz Deniz

-Eray Aksungur

-Berk İlter

-Gülşah Suna

-Ebru Has olarak belirlendi.

Haber ile ilgili metin girin!.

MasterChef 2020'nin Final Turunda Kimler Elendi?

MasterChef 2020'nin ilk final turunda yarışmaya veda eden altı isim Emel Günoğlu, Didem Devay, Rezzan Atan, Selin Aydın, Berker Başmanav, Sefa Okyay Kılıç olurken; ikinci final turunda elenen isimler  Büşra Uygur, Çağla Levent, Kayhan Özekin, Walison Fonseca ve Arem Yüce oldu. Dilara Türüt ise kendi isteği üzerine yarışmadan çekilerek final turunda herkesi şaşırtmıştı. Yarışmanın final turunda elenen 12 yarışmacı adayı da bu şekilde hafızalara kazındı...