MasterChef 2020'de Mehmet Şef, Eray'ın tabağını eleştirdi: "Senden beklemediğimiz bir şeydi!"

TV8 ekranlarının ilgi ile takip edilen yarışması MasterChef 2020'de dün akşam Mavi ve Kırmızı takım dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Renkler üzerine oluşturulan konsepte göre tabak hazırlayan yarışmacılar, dokunulmazlığı kazanmak için kıyasıya bir mücadele verdi. MasterChef 2020'de dün akşam dokunulmazlık oyununu kazanan Mavi takım oldu ve bu hafta ikinci kez dokunulmazlığı kaybeden Kırmızı takım büyük hayal kırıklığı yaşadı. Dokunulmazlık oyununda ana yemeği hazırlayan yarışmacı MasterChef Eray, Mehmet Şef'in eleştirilerinden kaçamadı. Eray'ın yaptığı yemekteki hataların ve özensizliğin altını çizen Mehmet Şef, Eray'a "bu senden beklemediğimiz bir şeydi" dedi. İşte, detaylar...

Yayınlanma Tarihi: 25.09.2020 12:11
Değiştirme Tarihi: 25.09.2020 12:13
MasterChef 2020'de Mehmet Şef, Eray'ın tabağını eleştirdi: 'Senden beklemediğimiz bir şeydi!'

MasterChef 2020'nin son bölümünde dokunulmazlık oyununda ana yemeği hazırlayan Eray, Kırmızı takımın dokunulmazlığı kaybetmesinin ardından eleştiri yağmuruna tutuldu. Mehmet Şef'in MasterChef Eray'ın tabağı için söylediği sözler, stüdyoda tansiyonu yükseltti. Peki, Mehmet Şef MasterChef Eray'a ne dedi? MasterChef 2020'nin son bölümünde neler yaşandı? İşte, o anlar...

MEHMET ŞEF'İN MASTERCHEF ERAY'IN TABAĞINA SÖYLEDİĞİ O SÖZLER...

Haber ile ilgili metin girin!.

MEHMET ŞEF: "İŞİ DAHA CİDDİYE ALABİLİRDİN, ÖZENSİZ BİR TABAK!"

MasterChef 2020'nin dün akşamki bölümünde ekrana gelen dokunulmazlık oyunu sonrasında, şefler kazanan takımı açıkladı ve dokunulmazlığın sahibi Mavi takım oldu. Bunun üzerine, dokunulmazlığı kaybeden Kırmızı takım bireysel takım oyununa gitmeden önce Mehmet Şef, Eray'a ve hazırladığı tabağa sert sözlerle eleştiride bulundu. Mehmet Şef:

Haber ile ilgili metin girin!.

"Dört bes tane farklı ürünü bir arada kullanabilen bir yarışmacısın, sosundaki birleşim güzel olsa dahi ette bir işlem yok ve gerçekten çok sevimsiz, senin gibi bir yarışmacıya yakıştıramadığımız bir tabak, işini daha ciddiye alabilirdin, tekrar söylüyorum özensiz bir tabak" diyerek, MasterChef Eray'ın dokunulmazlık oyunu için yaptığı ana yemek için düşüncelerini paylaştı.

Stüdyoda artan gerginliğin üzerine Eray, Mehmet Şef'e hak verdi ve Kırmızı takım bireysel dokunulmazlık oyunu için tekrar bir araya gelmek üzere stüdyodan ayrıldı.