MasterChef 2020'de ilk kaptanlık oyununu kim kazandı? İşte MasterChef Mavi takım ve Kırmızı takım kadroları

MasterChef 2020'de sezonun ilk takımları bu akşam belli olacak! Geçtiğimiz haftalarda yarışmacı adayları arasında başlayan mücadele, dün akşam ana kadrodaki 16 yarışmacının belli olması ile birlikte bu akşam daha büyük mücadeleleri ekrana getirdi. MasterChef 2020'nin ilk kaptanlık mücadelesi için yarışmacılardan tulumba tatlısı yapmaları istendi. İlk oyunda son üçe kalan isimler ise Berk, Tanya, Serhat oldu. Peki, MasterChef'te ilk kaptanlık oyununu kim kazandı? Kimler mavi takıma seçildi? Kimler Kırmızı takımda? MasterChef 2020'de sezonun ilk takım kaptanları kimler oldu?

Yayınlanma Tarihi: 18.08.2020 00:08
Değiştirme Tarihi: 18.08.2020 00:08

MasterChef 2020'de sezonun ilk kaptanlık oyununu kazanan belli oldu.Kırmızı ve mavi takımda hangi yarışmacıların olacağı, kimlerin kaptan olacağı merakla bekleniyordu. Dün akşam sona eren final seçmelerinin ardından bu akşam ekrana gelenyeni bölümde ilginç anlar yaşandı. 7 yarışmacının yemeği hazırlayamadığı MasterChef Türkiye 2020 son bölümde sezonunun ilk kaptanlık oyununda tabak çıkarabilen 9 yarışmadan son üçe kalanlar Berk, Tanya ve Serhat oldu. Peki, Mavi takımın kaptanı kim oldu?

Haber ile ilgili metin girin!.

MASTERCHEF 2020'DE İLK TAKIM KAPTANLARI KİM OLDU?

MasterChef 2020'de bu akşam itibari ile ana kadrodaki yarışmacılar arasında mücadele başladı! Elemelerden geçerek MasterChef'in ana kadrosuna seçilen 16 yarışmacı, sezonun ilk kaptanlık oyununda karşı karşıya geldi. Yarışmacılardan kaptanlık oyunu için 45 dakikada 25 adet tulumba tatlısı yapmaları istendi. Süre sonunda 7 kişi yemeğini yetiştiremedi. Bu kişiler Ebru, Barbaros, Sedat, Ayyüce, Furkan, Uğur, Duygu idi. Son üçe kalan isimler ise Tanya, Berk ve Serhat oldu. Bu üçü arasından Mavi takımın kaptanı Tanya oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

17 AĞUSTOS PAZARTESİ MASTERCHEF 2020'DE MAVİ VE KIRMIZI TAKIMDA KİMLER VAR? TAKIMLARIN SON HALİ...

MasterChef Türkiye son bölümde sezonun ilk kaptanlık oyunu oynandı. Oyunu kazanan Tanya oldu. Mavi takımın kaptanı olan Tanya, Kırmızı takımın kaptanı olarak Ayyüce Kamit'i seçti. Sonrasında ise takımları belirlemeye başladılar. ilk seçimi Tanya yaptı. Yapılan seçimler sonrasında Mavi takım ve Kırmızı takım şu şekilde oluştu;

MAVİ TAKIM: Emir, Berk, Esra, Ebru, Eray, Özgül, Gülşah

KIRMIZI TAKIM: Serhat, Barbaros, Duygu, Uğur, Furkan, Sedat, Celal

MASTERCHEF 2020 YARIŞMACILARI

3 Ağustos Pazartesi günü başlayan final turu dün akşam itibari ile sonlandı ve MasterChef 2020 yarışmacısı olan isimler belli oldu! İki grup halinde yarışan yarışmacı adayları arasında yarışmaya giren ilk sekiz isim:

-Serhat Doğramacı

-Duygu Acarsoy

-Özgül Coşar

-Emir Elidemir

-Ayyüce Kamit

-Sedat Tuncer

-Esra Tokelli

-Furkan Yalçın oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

ikinci final turunda en başarılı tabağı hazırlayarak MasterChef 2020 yarışmacısı olan isimler ise:

-Barbaros Yoloğlu

-Celal Sarıgül

-Tanya Kilitkaya

-Uğur Yılmaz Deniz

-Eray Aksungur

-Berk İlter

-Gülşah Suna

-Ebru Has olarak belirlendi.

Haber ile ilgili metin girin!.