MasterChef 2020'de dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? 19 Kasım MasterChef'te ilk eleme adayı kim oldu?

MasterChef 2020'de dokunulmazlık oyunu heyecanı bu akşam da nefes kesti ve yarışmacılar dokunulmazlığın sahibi olmak için kıyasıya rekabet etti! Bu akşamki menüyü belirleyen yarışmacı olma hakkını kazanan takım kaptanı Barbaros dokunulmazlık oyununda hangi lezzetleri hazırlamak istedi? Bu akşamki dokunulmazlık oyunu menüsü hangi yemeklerden oluştu? 19 Kasım Perşembe MasterChef 2020'nin 103. yeni bölümünde TV8 ekranlarında sizlerle buluşan dokunulmazlık heyecanının sonunda kazanan hangi takım oldu? Bireysel dokunulmazlığı kim kazandı? Haftanın ilk eleme adayı kim oldu?

Yayınlanma Tarihi: 19.11.2020 22:53
Değiştirme Tarihi: 20.11.2020 00:42

MasterChef 2020'de bu akşam Kırmızı takım ile Mavi takım arasında oynanacak dokunulmazlık TV8 izleyenlerini ekrana kilitledi! Sona yaklaştıkça artan heyecan bu akşam daha da yükselirken; 19 Kasım Perşembe akşamı oynanacak dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı?MasterChef Barbaros'un belirlediği menüde hangi lezzetler yer aldı? Bireysel dokunulmazlığı hangi isim kazandı? Oylama sonucunda haftanın ilk eleme adayı kim oldu? İşte MasterChef 103. bölüm dokunulmazlık oyunu detayları...

Haber ile ilgili metin girin!.

19 KASIM MASTERCHEF 2020'DE DOKUNULMAZLIĞI KAZANAN TAKIM HANGİSİ OLDU?

MasterChef Türkiye yeni bölümde dokunulmazlık oyunu, düelloyu kazanan Barbaros'un menüyü belirlemesi ile başladı. Günün menüsü için şefler, her yemekten üç alternatif söyledi. Barbaros ve Mavi takımın yarışmacıları tarafından belirlenen menüde süzme mercimek çorbası, otlu mücver, humus, sac tava ve fırında sütlaç vardı. Şefler, bu menünün hazırlanması için takımlara 50 dakika süre verdi. Süre sonunda her yemekten üçer tabak hazırlandı ve programın özel konukları tek tek takımların yemeklerini tadım yaparak daha lezzetli olan yemeği seçti. MasterChef 2019 yarışmacıları Suna Aydın, Güzide Mertcan, Ekin Eylem Ulaş tarafında verilen oylar sonucunda Mavi takım dokunulmazlığı kazandı. Mavi takım, Kırmızı takıma 10'a 5 üstünlük sağladı.

Haber ile ilgili metin girin!.

BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

MasterChef Türkiye'de haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kazanan Mavi takım oldu. Kırmızı takım ise bireysel dokunulmazlık oyunu için yeniden mutfağa girdi. Bu oyunda yarışmacılardan Mehmet şefin imza tabağı "Doğadan" yapılması istendi. Bu yemeğin yapılması için verilen süre ise 45 dakika idi. Süre bitiminde tabağını tam olarak bitiren tek yarışmacısı Eray oldu. Ve böylece Eray, sekizinci kez bireysel dokunulmazlık kazanmış oldu.

MASTERCHEF'TE HAFTANIN İLK DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

MasterChef 2020'de bu akşam 14. haftanın ilk eleme adayı, Kırmızı takımda yapılan oylama sonucunda belli oldu. Oylamada Ayyüce ve Uğur'un isimleri ikişer kez yazıldı. Bu durumda eleme potasına gidecek kişiyi kaptan Serhat belirlemek zorunda kaldı. Serhat'ın seçimi ile MasterChef'te bu haftanın eleme potasına giren ilk ismi Uğur oldu.

19 KASIM TAKIM DOKUNULMAZLIK OYUNU MENÜSÜNDE NELER VAR?

Mavi takım kaptanı Barbaros bu akşamki menüyü şu şekilde belirledi:

Süzme mercimek çorbası

Humus

Otlu Mücver

Sac Tava

Sütlaç

BU HAFTA MASTERCHEF 2020 YENİ TAKIMLARI NASIL OLUŞTU?

Mavi takım kaptanı Barbaros ile Kırmızı takım kaptanı Serhat'ın seçimi ile oluşan haftanın takımları şu şekilde oldu:

MAVİ TAKIM: Barbaros, Özgül, Emir, Sefa, Ebru

Haber ile ilgili metin girin!.

KIRMIZI TAKIM: Serhat, Ayyüce, Eray, Uğur

Haber ile ilgili metin girin!.