MasterChef 2020'de bu akşam kaptanlık oyununu kim kazandı? 14 Eylül MasterChef yeni takım kaptanları kimler?

MasterChef 2020'de bu hafta yeni takımlar belli olacak ve yarışmacılar yeni haftaya, yeni takımlarında bambaşka bir heyecan ile başlayacak! MasterChef 2020'ye veda eden Arem'in yerine gelen yarışmacı Selin iddialı sözleri ile dikkat çekti! Oreo ana malzemesi olan yaratıcılık oyunu için verilen süre sonunda gecenin kazanan ismi açıklandı. Peki, MasterChef 2020'nin en önemli oyunlarından biri olan kaptanlık oyununu kim kazandı? MasterChef 2020'de bu akşam yeni takım kaptanları kim oldu ve takımlarını nasıl kurdu? Mavi takım kaptanı Kırmızı takım kaptanı olarak kimin adını verdi?

Yayınlanma Tarihi: 14.09.2020 22:30
Değiştirme Tarihi: 15.09.2020 00:17

MasterChef 2020'de bir kaptanlık oyunu daha bu akşam izleyiciler ile buluştu. TV8 ekranlarında artan heyecan günün sonunda kaptanların ve takımların belli olması ile yerini büyük bir mücadeleye bıraktı.Yeni haftanın kaptanı olmak, aklındaki takımı kurmak isteyen yarışmacılar arasında tam bir lezzet rekabeti ortaya konuldu. Verilen sürenin sonunda şefler, gecenin en iyi tabağının sahibini yani MasterChef'te bu haftanın Mavi takım kaptanı kim oldu açıkladılar. MasterChef'te yeni takım kaptanları kimler oldu? İşte, 14 Eylül Pazartesi günü MasterChef 2020'ye dair merak edilen her şey...

Haber ile ilgili metin girin!.

MASTERCHEF 2020'DE YENİ TAKIM KAPTANLARI KİM OLDU?

MasterChef 2020'nin bu akşamki yeni bölümünde takım kaptanlığı için yarışmacılara ana malzeme olarak Oreo verildi. MasterChef yeni bölümde kaptanlık oyununda en iyi yaratıcı tatlıyı yapan yarışmacı, yeni haftanın Mavi takım kaptanı olacak. Bu oyunda yarışmacılara verilen süre ise 40 dakika idi. TV8 ekranlarında heyecanla takip edilen MasterChef 54. bölümde yarışmacılar en güzel, en iyi yaratıcı tatlı tabağını çıkarmak için yarıştı. Ana ürün olan Oreo'yu ön plana çıkan on altı tabak, süre bitiminde şeflerin tadımı için hazırlanmıştı.

Şefler ilk olarak on altı yarışmacı arasından Furkan, Esra, Ayyüce, Tanya, Emir ve Sefa'nın hazırladığı tatlıları ön plana çıktı. Son bir tadım sonrasında Ayyüce, Furkan ve Emir ise bu oyunda son üçe kalan isimler oldular. Birbirinden değişik lezzetler ve fikirlerin kapışmasında kazananı şeflerin oybirliği ile açıkladığı karar belirledi. MasterChef Türkiye'de kaptanlık oyununu kazanan, gecenin en iyi tabağını yapan isim ve Mavi takım kaptanı Furkan oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

MASTERCHEF 2020'DE BU HAFTA TAKIMLAR NASIL KURULDU?

MasterChef 2020'nin 54. yeni bölümünde oynanan kaptanlık oyununun ardından şefler en başarılı tabağın sahibi olarak Furkan'ı seçti. Mavi takım kaptanı olan Furkan, "bu gece çok istekli olduğunu düşündüğüm" diyerek Kırmızı takımın kaptanı olması için Selin'i seçti. Böylece MasterChef Selin, yedekten katıldığı haftada takım kaptanı oldu. Bu haftanın kaptanları olan Furkan ile Selin, birer birer seçtikleri yarışmacılar ile haftanın takımlarını şu şekilde oluşturdular;

MAVİ TAKIM: Furkan, Emir, Serhat, Esra, Özgül, Duygu, Celal, Uğur

KIRMIZI TAKIM: Selin, Barbaros, Berker, Tanya, Ayyüce, Sefa, Ebru, Eray

KAPTANLAR DÜELLOSUNU KİM KAZANDI?

MasterChef Türkiye 54. yeni bölümde gecenin sonunda kaptanlar düellosu yapıldı. Mavi takım kaptanı Furkan ile Kırmızı takım kaptanı Selin, düelloyu kazanarak takımlarına beş dakikalık süre avantajı kazandırmak istiyorlardı. Şefler, kaptanlardan düelloda Kadınbudu Köfte yapmalarını istedi. Bu yemek için verilen süre ise 30 dakika idi. Şefler, hazırlanan köftelerine tadımını yaptıktan sonra kararlarını oybirliği ile açıkladı. Bu karara göre MasterChef'te bu hafta kaptanlar düellosunu kazanan isim Furkan oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

MASTERCHEF'DE GEÇEN HAFTA TAKIM KAPTANLARI KİMDİ VE TAKIMLAR NASIL BELİRLENMİŞTİ? (7 EYLÜL)

MasterChef 2020'de geçtiğimiz hafta yarışmacılar menemen hazırlamış ve en başarılı tabak oyunun sonunda belli olmuştu. Barbaros, Sefa, Arem, Esra, Ebru, Eray en iyi altı tabağın sahibi olurken; ardından şefler günün birincisini, altıncı tabaktan itibaren Barbaros, Sefa, Ebru, Eray, Arem ve Esra olarak açıkladı ve böylece Mavi takımın yeni kaptanı Esra Tokelli olarak belirlendi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Mavi takımın yeni kaptanı Esra, Kırmızı takımın yeni kaptanı olarak Arem'in adını söylemişti.

7 EYLÜL PAZARTESİ MASTERCHEF MAVİ TAKIMIN KADROSUNDA KİMLER VAR?

Mavi takımın kaptanı Esra, ilk olarak  Emir'in adını söyledi ve böylece Mavi takımın kadrosuna giren ilk yarışmacı belli oldu.

MAVİ TAKIMDA BU HAFTA: Esra, Emir, Furkan, Berker, Özgül, Ebru, Ayyüce, Duygu

7 EYLÜL PAZARTESİ MASTERCHEF KIRMIZI TAKIMIN KADROSUNDA KİMLER VAR?

Kırmızı takımın kaptanı ilk olarak adını söyledi ve böylece Kırmızı takımın kadrosuna giren ilk yarışmacı belli oldu.

KIRMIZI TAKIMDA BU HAFTA: Arem, Serhat, Barbaros, Tanya, Sefa, Uğur, Celal, Eray

Haber ile ilgili metin girin!.