MasterChef 2020'de bireysel dokunulmazlık oyununu kim kazandı? 19 Ağustos bireysel dokunulmazlığı kazanan isim

TV8 ekranlarında yayınlanmaya başladığı günden itibaren izleyicilerine nefes kesen anlar yaşatan MasterChef Türkiye 2020'de haftanın ikinci bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan isim belli oldu. Haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden kırmızı takımda, bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan isim Duygu olmuştu. İkinci dokunulmazlık oyununu kaybeden mavi takım yarışmacıları bu akşam bireysel dokunulmazlık için mücadele etti. Peki, MasterChef 2020'de haftanın ikinci bireysel dokunulmazlık oyununu kim kazandı? İşte, 19 Ağustos bireysel dokunulmazlığı kazanan isim

Yayınlanma Tarihi: 19.08.2020 23:32
Değiştirme Tarihi: 19.08.2020 23:32
MasterChef 2020'de bireysel dokunulmazlık oyununu kim kazandı? 19 Ağustos bireysel dokunulmazlığı kazanan isim

MasterChef'te haftanın ikinci bireysel dokunulmazlık oyununu kim kazandı sorusunun yanıtı, izleyenleri ekran başına kilitleyen yarışma programı MasterChef'in takipçileri tarafından sorgulanmaya başladı. Haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu kaybeden mavi takım, bireysel dokunulmazlık oyununda mücadele etti ve en iyi yemeği hazırlayan bir kişi bireysel dokunulmazlığın sahibi oldu. Peki, MasterChef 2020'de bireysel dokunulmazlık oyununu kim kazandı? 19 Ağustos bireysel dokunulmazlığı kazanan isim.

MASTERCHEF'TE BİREYSEL DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

MasterChef Türkiye 2020'de bu akşam dokunulmazlık oyununu kaybeden mavi takım, daha sonrasında bireysel dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Somer Şef'in imza yemeği olan kabak çiçeği dolmasını en iyi yapan bir kişi bu hafta dokunulmazlığı kazanan isim oldu. Zorlu mücadelelerin ardından şeflere tadım yaptıran yarışmacılar arasında en iyi tabağı çıkaran ve bu hafta bireysel dokunulmazlığı kazanan isim Özgül oldu.

MASTERCHEF'TE İKİNCİ DOKUNULMAZLIK OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

İzleyicileri ekran başına kilitleyen yarışma programı MasterChef 2020'de haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu bu akşam oynandı. Pre Fix Menü hazırlayan yarışmacılar, marketten istedikleri ürünleri alarak istedikleri tabakları hazırladı ve şeflerden tam not almaya çalıştı. Heyecan dolu oyunda mavi ve kırmızı takım yarışmacıları en iyi tabağı yapabilmek için son ana kadar mücadele etti.

Şefler ilk olarak başlangıç tabağını puanladı ve başlangıç tabağını kazanan takım kırmızı takım oldu. Ana yemek için puanlanan iki takımda, ana yemek tabağını mavi takım kazandı ve durum 1-1'e geldi. Son tabak olarak tatlıyı değerlendiren şefler kırmızı takımın tabağını seçti ve kırmızı takım 2-1'lik skorla haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu kazanan taraf oldu.

MASTERCHEF TÜRKİYE'DE İLK ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

MasterChef Türkiye 2020'de ilk dokunulmazlık oyunu ve bireysel dokunulmazlık oyunu sonrasında haftanın ilk eleme adayları belli oldu. Bireysel dokunulmazlığı kazanan Duygu, ilk eleme adayı olarak Celal'i söyledi. Kırmızı takımın yaptığı oylamada Duygu dokunulmazlığı kazandığı için, Celal eleme adayı olduğu için bu yarışmacıların ismi yazılamadı. Yapılan oylama sonucunda en fazla oy alan yarışmacı Sedat, haftanın ikinci eleme adayı oldu.