Marilyn Manson’dan Johnny Depp’e destek!

Marilyn Manson’dan Johnny Depp’e destek!

Amber Heard’la olan 15 aylık evliliği olaylı bir şekilde sona eren ünlü oyuncu Johnny Depp’e bir destek de dünyaca ünlü 47 yaşındaki rock müzisyeni Marilyn Manson’dan geldi. Manson, ‘Bu meselede Johnny adeletsizce çarmıha gerildi, ben ne olursa olsun onun yanındayım’ dedi.

Johnny Depp ve Amber Heard’ın olaylı boşanma sürecine bir yorum da ünlü rock müzisyeni Marilyn Manson’dan geldi. Depp’in eski hayat arkadaşı Vanessa Paradis’ten olan 17 yaşındaki kızı Lily Rose ve 14 yaşındaki oğlu Jack’in vaftiz babası olan Manson, ‘Johnny benim hayatta tanıdığım en düzgün insanlardan biri. O, çevresinde olan herkese karşı öyle kibardır ki, bu kadar adaletsizce çarmıha gerildiğini görmek kalp kırıcı’ şeklinde konuştu.

 53 yaşındaki Johnny Depp ve 30 yaşındaki Amber Heard'ın mayıs ayından beri yılan hikayesine dönen evliliği, 4 ayın sonunda nihayete erdi. 

Amber Heard, eski eşi Depp’ten şiddet gördüğünü, darp edildğini söylemiş ve Johnny Depp’in kıskançlık krizleriyle kendisine saldırdığını, bu esnada da parmağını kestiğini açıklamıştı.

Marilyn Manson Depp'ten taraf: 'Haberlerin hepsi uydurma, ben Johnny'yi tanırım' 
Marilyn Manson Daily Beast’e yaptığı açıklamada 'Onun hakkında çıkan tüm haber ve iddiaların asılsız ve saçma olduğunu düşünüyorum. Ne olursa olsun onun yanındayım. Arkadaşım olduğu için biliyorum, o müthiş bir babadır ve elinden gelenin en iyisini yapar. Çocuklarının ne kadar akıllı ve muhteşem büyüdüklerini görmek beni çok mutlu ediyor. Ben tanığım, o harika biridir’ dedi.

Johnny Depp tüm bu olanların ardından sessizliğini koruyor. 
Amber Heard ve Johnny Depp, 15 aylık evliliğin ardından Ağustos ayının sonunda boşandı. Johnny Depp’in eski karısına 7 milyon dolar tazminat ödeyeceği ve Heard’ın bu parayı hayır kurumlarına bağışlayacağı açıklandı. 

Depp'in eski hayat arkadaşı Vanessa Paradis de benzer bir açıklama yapmış ve Johnny Depp'ten yana olduğunu söylemişti. 
Amber Heard'dan Johnny Depp'e flaş suçlama: 'Parmağını kesti ve kanıyla bunları yazdı'

Vanessa Paradis: 'O hassas ve sevgi dolu bir insan'

Johnny Depp ve Amber Heard'ın boşanmasında şok gelişme

Görüntülenme : 0 Yayınlanma Tarihi: 05/09/2016 11:38:00

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin