Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Mariah Carey tatil için Bodrum'u tercih etti

Mariah Carey tatil için Bodrum'u tercih etti

ABD'li dünyaca ünlü şarkıcı Mariah Carey'in 'Actric P' isimli süper lüks yatı ile geldiği Bodrum'da eşi ve iki çocuğuyla gözlerden uzak tatil yaptığı ortaya çıktı. Carey, kendisini tanıyan bir hayranı tarafından korumalarının engellemesine rağmen cep telefonuyla görüntülendi.

26.09.2016 16:25

Ailesiyle Akdeniz ve Ege'nin cennet koylarında tatil yapan Mariah Carey, Yunanistan'ın Mikanos ve İstanköy (Kos) adalarının ardından geçen 22 Eylül'de Bodrum'a geldi. 80 metre uzunluk, 14 metre genişliğindeki yatı 'Atcric P'yi Çelebi Adası açıklarına demirleyen Carey, eşi Avustralyalı milyarder James Packer ve ilk eşinden olan ikiz çocukları Roc ve Monrae Cannon ile Bitez Mahallesi'nde karaya çıkıp, bir süre gezdi. 

Üç koruma eşlik etti 

Bitez Limanı ve sahil şeridinde yürüyüş yapan Carey ve ailesine üç koruma eşlik etti. Siyah bir elbise giyip, güneş gözlüğü takan Carey'i az sayıda hayranı tanıyabildi. Carey'in korumaları, hayranlarının fotoğraf çekmesine izin vermedi. Buna rağmen bir otel çalışanı hayranı olduğu ünlü şarkıcı Carey'i cep telefonuyla görüntülemeyi başardı.Hayranı, "Yıllardır Mariah Carey hayranıyım. Bottan inip yürüyüş yaptıklarını görünce hemen tanıdım. Emin olmak için internetten çocuklarıyla olan bir fotoğrafına baktıktan sonra şüphem ortadan kalktı. Hemen cep telefonumla görüntülemeye başladım. Bir süre sonra korumaları yanıma gelip, kibarca çekim yapmamam için uyardı. Sanırım bundaki amaçları fotoğraf çekilmesinen ziyade, güvenliğini sağlamak içindi" dedi.

Yorumlar | 0
üye profil