Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Mahsun Kırmızıgül’den “Vezir Parmağı” oyuncularına yeni yıl yemeği

Mahsun Kırmızıgül’den “Vezir Parmağı” oyuncularına yeni yıl yemeği

Mahsun Kırmzıgül, yeni filmi “Vezir Parmağı”nda rol alan oyunculara önceki akşam bir yeni yıl yemeği verdi.

30.12.2016 09:53

 “Vezir Parmağı”nda rol alan oyunculara yemek daveti veren Mahsun Kırmızıgül, gecenin sonunda ekibiyle birlikte objektiflerin karşısına geçti.  Konuşmasına basın mensuplarının yeni yılını kutlayarak başlayan Yeni filmi “Vezir Parmağı”nda rol alan oyunculara önceki akşam bir yeni yıl yemeği veren şöyle dedi:

Haber ile ilgili metin girin!.

“Geçmişte yapmış olduğum ‘Beyaz Melek’, ‘Güneşi Gördüm’, ‘New York’ta Beş Minare’, ‘Mucize’ ve bu son filmimde hayallerime ortak olan tüm oyunculara teşekkür ederim. 2017’nin ölümlerin yaşanmadığı, anaların ağlamadığı, birlik beraberliğin pekiştiği, insanların kardeşçe birbirlerine sarıldığı bir yıl olmasını temenni ederim.”

Haber ile ilgili metin girin!.

Uzun bir aradan sonra “Vezir Parmağı” ile setlere dönen Gülben Ergen de “Çok güzel bir ekibiz. Hepimizin kalbi filmin vizyona gireceği 25 Ocak için atıyor. Kendi adıma müthiş bir heyecan yaşadığımı söyleyebilirim. Bütün ekip arkadaşlarıma ve Mahsun’a teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Haber ile ilgili metin girin!.

Filmde rol alan Defne Yalnız, konuşmasında Mahsun Kırmızıgül’e takıldı: “Meslek hayatımda çok fazla film deneyimim olmadı. Yaptığımız işten seyircilerimiz de çok mutlu olacak. Burada görmüş olduğunuz mutlu suratlardan zannetmeyin ki Mahzun Kırmızıgül çok rahat çalıştırdı bizi. Kendisi anamızı ağlattı!”

Haber ile ilgili metin girin!.

Yasemin Yalçın, “Uzun zamandır yönetmenliğini merak ettiğim biriydi Kırmızıgül. Tanıdığıma çok memnun oldum” dedi. Kırmızıgül’un setteki disiplininden de bahseden Yalçın, “Bir ara ayaklarımızdan çivileneceğiz zannettim. ‘Aynı hizada durun’ deyip duran, bizi hiçbir molaya bırakmayan Mahsun’a çok teşekkürler!” diye espri yaptı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Peker Açıkalın ise iddialı konuştu: “Çok yorulduk ama on numara iş çıktı. Seyretmeyenler üzülür.”

Osmanlı döneminde beş farklı bölgeden seçilen hamalların savaşa girişini anlatan komedi filmi “Vezir Parmağı”, 25 Ocak’ta vizyona girecek.

Haber ile ilgili metin girin!.

Yorumlar | 0
üye profil