Mahkum'un yıldızı İsmail Hacıoğlu'nun kız kardeşi de oyuncu çıktı! Güzelliği olay oldu

Şimdilerde Mahkum dizisinde sergilediği performansıyla büyük beğeni toplayan ünlü oyuncu İsmail Hacıoğlu'nun kız kardeşi Kardelen Hacıoğlu da oyuncu çıktı. Kardelen Hacıoğlu, güzelliğiyle görenleri büyüledi. 

Yayınlanma Tarihi: 17.01.2022 13:28
Değiştirme Tarihi: 17.01.2022 13:28
Mahkum'un yıldızı İsmail Hacıoğlu'nun kız kardeşi de oyuncu çıktı! Güzelliği olay oldu

Başrolleri Onur Tuna, Seray Kaya ve Melike İpek Yalova ile paylaştığı Mahkum dizisiyle seyirciyi ekrana kilitleyen ünlü oyuncu İsmail Hacıoğlu'nun kız kardeşinin oyuncu olduğun duyan şaşıp kaldı.

1985 doğumlu İsmail Hacıoğlu, Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde tiyatro eğitimi aldı. Mimar Sinan Üniversitesi'nde tiyatro bölümüne girmeye hak kazanan oyuncu, birinci sınıftayken okulu bıraktı.

2001 yılında yer aldığı Bana Şans Dile filmiyle oyunculuğa adım atan İsmail Hacıoğlu; Sınav, Kabadayı, Meryem, Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu ve Ayla gibi yapımlarda rol aldı.

İsmail Hacıoğlu hakkında şaşırtan bir detay ortaya çıktı. Ünlü oyuncunun kardeşi Kardelen Hacıoğlu'nun, Doğum ve Vuslat gibi yapımlarda oynadığını duyan şaşıp kaldı.

Abisinden farklı olarak gözlerden uzak bir yaşam süren Kardelen Hacıoğlu, güzelliğiyle de dikkat çekti.

Haber ile ilgili metin girin!.Haber ile ilgili metin girin!.Haber ile ilgili metin girin!.Haber ile ilgili metin girin!.

İlgili Sayfalar: Magazin