Mahkum'un Barış'ı İsmail Hacıoğlu ve Aslıhan Gürbüz ilk kez görüntülendi! İşte aşktan ilk kareler

Bir süredir aşk yaşayan İsmail Hacıoğlu ile Aslıhan Gürbüz, geçtiğimiz akşam yemekten çıkarken görüntülendi. İsmail Hacıoğlu ile Aslıhan Gürbüz, kendilerini çeken gazetecilere "İyi akşamlar" demekle yetindi.

Yayınlanma Tarihi: 11.07.2022 11:48
Değiştirme Tarihi: 11.07.2022 11:48
Mahkum'un Barış'ı İsmail Hacıoğlu ve Aslıhan Gürbüz ilk kez görüntülendi! İşte aşktan ilk kareler

Özel hayatı ile sık sık magazin manşetlerini süsleyen İsmail Hacıoğlu, geçtiğimiz akşam kendisi gibi oyuncu olan Aslıhan Gürbüz ile objektiflere yansıdı. Dört aydır kendisinden üç yaş büyük Aslıhan Gürbüz ile aşk yaşayan İsmail Hacıoğlu, Çeşme'de görüntülendi.

Yaşadığı aşklarla magazin gündeminden düşmeyen İsmail Hacıoğlu, önceki akşam yeni sevgilisiyle görüntülendi. 36 yaşındaki oyuncu, dört aydır birlikte olduğu, kendisinden üç yaş büyük meslektaşı Aslıhan Gürbüz ile ilk kez Çeşme'de objektiflere yansıdı. Çift, Selim Bayraktar ve sevgilisi Emel Karaköse ile akşam yemeği yedi.

Selim Bayrak ve sevgilisi Emel Karaköse, patlayan flaşlar karşısında ne yapacaklarını şaşırdı. İsmail Hacıoğlu'nun görüntü alması nedeniyle kendisinden uzaklaşmasına sinirlenen Gürbüz, "Gel buraya neden kaçıyorsun İsmail?" diye seslendi.

Basın mensuplarına poz veren ikili, daha sonra "İyi akşamlar" diyerek araçlarına binip uzaklaştı.

Haber ile ilgili metin girin!.

İlgili Sayfalar: Magazin