Magazin gündemine bomba gibi düşecek iddia! Kerem tunçeri ile Gökçe Bahadır...

Magazin gündemi hareketliliğini korurken Kerem Tunçeri ile ilgili yeni bir aşk iddiası ortaya atıldı. Geçtiğimiz aylarda oyuncu Aslı Enver ile aşk girişimi kötü sonuçlanan ortaya çıkan ifşa mesajları ile hayal kırıklığına uğrayan Kerem Tunçeri, iddiaya göre gönlünü güzel oyuncu Gökçe Bahadır'a kaptırdı.

Yayınlanma Tarihi: 30.11.2020 12:55
Değiştirme Tarihi: 30.11.2020 12:55
Magazin gündemine bomba gibi düşecek iddia! Kerem tunçeri ile Gökçe Bahadır...

Geçtiğimiz aylarda oyuncu Aslı Enver ile aşk girişimi kötü sonuçlanan başka bir kadına attığı mesajlar ifşa olunca hayal kırıklığına uğrayan Kerem Tunçeri'den yeni aşk haberi geldi. Eski basketbolcu, ümidini kestiği Aslı Enver'in, yakın arkadaşı Gökçe Bahadır'ın kalbine girmeyi başardı.

Kerem Tunçeri ile oyuncu Aslı Enver, geçtiğimiz aylarda birbirlerini yakından tanımaya başlamış ancak Tunçeri'nin bazı kadınlara attığı mesajlar ifşa olunca, Enver ilişki kapısını kapattı. Hüsrana uğrayan Kerem Tunçeri ise şimdilerde gönlünü Aslı Enver'in de yakın arkadaşı olan Gökçe Bahadır'a kaptırdı.

Bu iddiayı ise 'gossipasta' isimli Instagram hesabı ortaya attı. Buna göre; oyuncu sevdasından vazgeçmeyen Tunçeri ile Bahadır yeni bir aşka yelken açtı. Hatta ikilinin geçtiğimiz günlerde bir alışveriş merkezine gittikleri ve ev eşyaları baktıkları ortaya çıktı. Öte yandan Tunçeri ile Enver'in, konuyla ilgili yalanlama açıklaması yapmaması da ilişki ihtimalini artırdı.