Magazin dünyasını şoke eden gelişme... Dua Lipa ile Anwar Hadid ayrıldı!

Dünyaca ünlü şarkıcı Dua Lipa ile model sevgilisi Anwar Hadid'in ilişkileri sonlandı. İkilinin kariyerine odaklanmak için bir süredir görüşmediği iddia edildi .

Yayınlanma Tarihi: 06.12.2021 12:13
Değiştirme Tarihi: 06.12.2021 12:13
Magazin dünyasını şoke eden gelişme... Dua Lipa ile Anwar Hadid ayrıldı!

İngiliz şarkıcı Dua Lipa'nın (26) podyumların aranan modelleri olan Bella ve Gigi'nin kardeşi Anwar Hadid (22) ile ilişkisini sonlandırdığı ileri sürüldü. The Sun'da yer alan habere göre; Lipa ve Hadid'in kariyerlerine odaklanmak için bir süredir görüşmediği aktarıldı. İddialara göre; çift, son 1.5 ayda hiç bir araya gelmedi.

Dua Lipa'nın Londra ve Los Angeles'ta albüm kayıtlarına devam ettiği belirtilirken, Anwar Hadid'in ise köpekleri Dexter ile New York'ta kaldığı kaydedildi. Yaklaşık iki yıldır aşk yaşayan Lipa ve Hadid'e yakın bir kaynak, "İkisi de ilişkilerine ara verme fikrini konuşuyor. İlişkileri şu an krizden geçiyor ve sallantıda." dedi.

Dua Lipa ve Anwar Hadid, konuyla ilgili açıklama yapmadı. Hadid bir süre önce Instagram hesabından, "Bana yol gösterdikleri ve kendimle mutlu kalmamı öğrettikleri için sevdiklerime şükran borçluyum." mesajını yazmıştı.

İlgili Sayfalar: Magazin