Magazin dünyasına bomba gibi düşmüştü! Kemal Gülman ve Feryal Gülman sonunda boşandı

2013 yılından beri boşanma davaları devam eden iş insanı Kemal Gülman ve Feryal Gülman evliliklerini resmen bitirdi. Kemal Gülman 60 milyon lira tazminat ödeyecek. 

Yayınlanma Tarihi: 19.11.2021 15:39
Değiştirme Tarihi: 19.11.2021 15:39

Sosyetenin en ünlü isimlerinden Kemal Gülman ve Feryal Gülman arasındaki 8 yıldır devam eden, iki kez Yargıtay’dan dönen zina nedenli boşanma davası tekrar sonuçlandı. Feryal Gülman'ın 2013 yılında açmış olduğu ve 200 milyon TL tazminat talep ettiği boşanma davası, Çağlayan Adliyesi'nde görülen son celseyle kesinlik kazandırıldı.

200 MİLYON TL İSTEMİŞTİ, 60 MİLYON LİRA TAZMİNAT KARARI GELDİ

Feryal Gülman ve Kemal Gülman'ın duruşmaya katılmadıkları, çifti avukatlarının temsil ettiği öğrenildi. Kararını açıklayan mahkeme, Feryal Gülman’ı haklı buldu. Mahkeme, Kemal Gülman’ı 30 milyon lira maddi, 30 milyon lira da manevi tazminata hükmetti.

Haber ile ilgili metin girin!.

Feryal Gülman, kocasının kendisini 22 yaş küçük bir kızla aldattığını öne sürmüştü. Kocasına ait şirketlerin yarısına tedbir kararı isteyen Gülman, 200 milyon liralık tazminatın yanı sıra kendisi için 200 bin, çocuğu Kemal Aslan için ise 25 bin lira nafaka istemişti.

EŞİ VE SEVGİLSİYLE YAN YANA UÇTU

Yaklaşık iki yıldır aşk yaşadığı avukat sevgilisi Eda Cideli ile Fransa'ya seyahat eden Kemal Gülman, boşanma aşamasında olduğu eşi Feryal Gülman'la aynı uçakta denk gelmişti.

Gülman'la pişti olan iş adamı, kendisini görüntüleyen muhabirlere, "Bu kadın belasını arıyor!" demişti. Feryal Gülman ise yaptığı açıklamada, "Hala benim resmi kocam. Sevgilisiyle gördüm ve yeniden zina davası açabilirim." dedi.

Haber ile ilgili metin girin!.

İlgili Sayfalar: Magazin