Magazin dünyası çalkalanıyor! Cinsiyet değiştiren Neslihan Doğrusöz ile Sevda Demirel evleniyor...

Ameliyatsız cinsiyet değiştirme operasyonu geçiren DJ Neslihan Doğrusöz ile Sevda Demirel aşk yaşamaya başladı. Dün bir hastane çıkışı konuşan Demirel, ailelerin tanışacağını ve evlenmeyi düşündüklerini söyledi.

Yayınlanma Tarihi: 07.01.2020 09:27
Değiştirme Tarihi: 07.01.2020 09:27
Magazin dünyası çalkalanıyor! Cinsiyet değiştiren Neslihan Doğrusöz ile Sevda Demirel evleniyor...

Katıldığı moda programıyla ünlenen ve sonrasında cinsiyet değiştirme operasyonu geçirerek Neslihan olan adını Doruk Doğrusöz olarak değiştiren DJ, sporcu sevgilisinden ayrıldıktan sonra şarkıcı Sevda Demirel ile el ele görüntülendi. Dün rahatsızlanarak hastanelik olan çiftten Demirel, muhabirlerle sohbet ederken evlilik bombasını da patlattı.

"DORUK'UN BİR FOTOĞRAFINA AŞIK OLDUM"

Rahatsızlandığı için apar topar sevgilisiyle hastaneye giden Sevda Demirel, hastane önünde kendilerini bekleyen muhabirlerle sohbet etti. Uçankuş mikrofonlarına konuşarak ilişkisinden ve Doğrusöz'e nasıl aşık olduğunda bahseden Sevda Demirel, "Ben Doruk'un bir tane fotoğrafına aşık oldum. Fakat aşkımı ona hissettiremedim. Ben ilk defa böyle bir şey hissettim. Acayip bir enerjisi var ve çok yakışıklı" şeklinde konuştu.

Haber ile ilgili metin girin!.

EVLİLİĞE YEŞİL IŞIK YAKTI

Doruk Doğrusöz ise yeni ilişkisi hakkında "Her şey güzel gidiyor" dedi. Evlilik ile ilgili konuşan Doğrusöz "Neden olmasın" diyerek evlilik sinyalini verdi.

Haber ile ilgili metin girin!.

(Haberler)