Madonna, David Guetta ile çalışmayı akrep burcu olduğu için reddetti

DJ ve müzik prodüktörü David Guetta, katıldığı bir programda dünyaca ünlü yıldız Madonna hakkında dikkat çeken bir açıklamada bulundu. Guetta, Madonna'nın kendisi ile yeni albümü için çalışmak istediğini ancak burcunun akrep olduğunu öğrenince vazgeçtiğini söyledi.

Yayınlanma Tarihi: 05.10.2020 14:00
Değiştirme Tarihi: 05.10.2020 14:01
Madonna, David Guetta ile çalışmayı akrep burcu olduğu için reddetti

Grammy ödüllü DJ ve müzik prodüktörü David Guetta katıldığı bir Youtube kanalı programında dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

David Guetta, Madonna ile tanışma hikayelerinden bahsederek yeni albüm çalışması için kendisine teklif götürdüğünü ancak burcunu öğrenince vazgeçtiğini anlattı. 

52 yaşındaki David Guetta 2009’da Madonna’nın 'Revolver' şarkısının remiksi ile Grammy kazandığını hatırlatan Guetta, "Ödülün ardından Madonna beni aradı ve remikse bayıldığını söyleyerek gelecek albümünü benim yapmamı istedi” diye konuştu.

Guetta, bunun üzerine Madonna ile yeni projelerini konuşmak üzere bir yemeğe çıktıklarını söyleyerek “Öğle yemeğine gittim. Her şeyden konuştuk, müzikten konuştuk, nasıl bir albüm yapmak istediğinden bahsetti. Çok hoştu. Sadece o ve ben vardık. Çok sakin ve cool’du. Yemeğimizi yedik. Çalışmaya ne zaman başlayacağımızı merak ediyordum" dedi. 

Ünlü DJ, "Bana burcumu sordu" diyerek sözlerini şu şekilde sürdürdü: "Akrep burcu olduğumu söyledim. Aniden yüzü değişti ve bana 'Üzgünüm, birlikte çalışamayacağız. Seni tanımak güzeldi. Hoşça kal' dedi."

16 Ağustos 1958 doğumlu olan Madonna’nın burcu ise Aslan