Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Lüks tekneyi sinekler bastı!

Lüks tekneyi sinekler bastı!

Süreyya Yalçın'dan raketli sinek operasyonu.  Genç, sosyetik, yemek yerken uçuşan sinekleri uzak tutmak için tekne personeline raketle nöbet tutturdu.

19.08.2016 16:09

Sözcü'den Mustafa Deryahan'ın haberine göre cemiyet hayatının renkli isimlerinden Süreyya Yalçın, eşi Ozan Baran'la birlikte tekneyle geldiği Bodrum'da tatil yapıyor. Genç sosyetik, yemek yerken uçuşan sinekleri uzak tutmak için tekne personeline raketle nöbet tutturdu.

BODRUM'DA TEKNE TATİLİDarıca Hayvanat Bahçesi ve Botanik Parkı'nın sahibi merhum iş adamı Faruk Yalçın'ın sosyetik kızı Süreyya Yalçın, sansasyonel yaşamıyla sürekli dikkat çekmiş ve mutluluğu üçüncü eşi Antakyalı işadamı Ozan Baran'da bulmuştu. Miami'de yaşayan çift, yaz tatili için Bodrum'a geldi.

RAKETİ KAPAN AVA ÇIKTIÇift, önceki gün teknelerinde Süreyya Yalçın'ın annesi Ülkü Yalçın'ı misafir etti. Yemek yedikleri sırada masada uçuşan sinek ve arıları uzak tutmak için tekne personelini ayakta sinek nöbetine diken Yalçın, daha sonra arkadaşlarıyla beraber sinek avına katıldı.

KAYINVALİDESİNİ UĞURLADISüreyya Yalçın'ın annesi Ülkü Yalçın tekneden ayrılırken Ozan Baran kayınvalidesini bota kadar yolcu etti.

Yorumlar | 0
üye profil