Love Island sunucusu Caroline Flack'in evine polis baskını: Elleri kanlar içindeydi

Love Island sunucusu Caroline Flack'in evine polis baskını: Elleri kanlar içindeydi
Yayınlanma Tarihi: 14.12.2019 14:26 | Değiştirme Tarihi: 14.12.2019 14:26

Ünlü televizyon suncusu Caroline Flack, sevgilisine saldırdığı için gözaltına alındı. Caroline Flack'in polis ekiplerinin eve geldiği anda ellerinin kanlar içerisinde olduğu ifade edildi. 

İngiltere'de ünlü televizyon sunucu Caroline Flack, sevgilisine saldırdığı gerekçesiyle gözaltına alındı. Flack'in 23 Aralık'ta hakim karşısına çıkması bekleniyor.

Haber ile ilgili metin girin!.

İngiltere’de büyük bir izleyici kitlesine sahip ‘Love Island’ (Aşk Adası) programının sunucusu Caroline Flack, şok bir suçlamayla karşı karşıya. İngiliz basınında yer alan haberlere göre, Perşembe günü sabaha karşı ünlü sunucunun sevgilisi Lewis Burton’la birlikte yaşadığı Londra’daki evine 6 polis aracı ve sağlık ekipleri geldi.

Haber ile ilgili metin girin!.

İhbar üzerine olay yerine gelen ekipler elleri kanlar içindeki Flack’i gözaltına alırken, Burton ise tedavi için hastaneye kaldırıldı. Görgü tanıklarının ifadelerine göre, gece saatlerinden itibaren tartışan ikili arasında tansiyon giderek yükseldi. Kontrolünü kaybeden Flack sevgilisine saldırırken, Burton da polise ihbarda bulundu.

Haber ile ilgili metin girin!.

Burton’ın durumunun iyi olduğu, elinde cam kesikleri olan Flack’in de ifadesinin ardından hastanede tedavi edildiği öğrenildi. The Sun’ın haberine göre, Flack ‘saldırı’ suçlamasıyla 23 Aralık’ta hakim karşısına çıkacak.

Önümüzdeki ay programın çekimleri için Güney Afrika’ya gitmesi beklenen Flack’in durumunun ne olacağı da İngiliz basınında merak konusu oldu. Kanalın konuyla ilgili önümüzdeki günlerde toplanıp bir karar alacağı öne sürüldü.

Kaynak: SÖZCÜ