Dayanamadı, bayıldı!

Ünlü şarkıcı Linet, cezaevindeki meslektaşı Deniz Seki'yi ziyaret etti. Deniz Seki'ye çok üzülen Linet, arabasına bindikten sonra fenalaşıp bayıldığını söyledi.

Yayınlanma Tarihi: 12.05.2015 13:52
Değiştirme Tarihi: 12.05.2015 13:58
Dayanamadı, bayıldı!

Ünlü şarkıcı Linet, Deniz Seki'yi cezaevinde ziyaret etti. Anneler günü için Bakırköy Kadın Cezaevi'nde bir etkinlik düzenleyen Linet, Söylemezsem Olmaz programına telefonla katıldı ve Deniz Seki hakkında merak edilenleri canlı yayında anlattı.

"Deniz Seki beni görür görmez ağladı ve üstüme atladı" diyen Linet, sözlerine şöyle devam etti:

"Deniz çok ağlıyordu"

Başsavcılar, hakimler aynı tencereden yemek yiyor orda. 6-7 saat cezaevinde kaldım. Deniz çok ağlıyordu, çok duygulandı, mutlu da oldu aynı zamanda. Öpüştük, koklaştık, ağlaştık. Tansiyonum düştü. Kendimi zor tuttum, arabaya binince de bayıldım. Deniz'le daha önce tanışmamıştık.

"Ağlamaktan gözleri küçücük oldu"

Cezaevi için kendi cebimden beş tane no frost buzdolabı aldım. Özellikle Deniz Seki'nin olduğu yeri seçmedik, kadınların en çok bulunduğu cezaevini seçtik. Deniz'in de orda olduğunu da gidene kadar bilmiyordum. Reklam peşinde değilim...

Deniz annesiyle görüşemedi, çok ağladı. Allah kimseyi oralarda sınamasın. Fiziği gayet güzel, çok zayıf değil, güzel görünüyor. Ağlamaktan gözleri küçücük oldu. Ama arkadaşımı çok iyi gördüm. İnşallah en kıza zamanda, güzel şarkılarıyla aramızda olacak.

Cezaevine girdiğim andan itibaren, koridordan geçerken, beni görür görmez ağladı ve üstüme atladı. Çok sordum bir ihtiyacın var mı diye. Hiçbir şey istemedi. Tek isteği bir an önce özgürlüğüne kavuşmak.