Linet kimdir? Kaç yaşında, nereli? Doya Doya Moda'da Linet rüzgarı 

Doya Doya Moda son bölümü izleyen birçok TV8 izleyicisi, Linet sürpriziyle karşı karşıya kaldı. Son günlerin konuşulan ismi olan Linet, dikkatleri üzerine çekmeyi yine başardı. Birçok internet kullancısı Linet kimdir, kaç yaşında? Linet nereli? gibi soruların yanıtlarını merak etti. Peki Linet kimdir, kaç yaşında ve nereli? İşte ayrıntılar.

Yayınlanma Tarihi: 31.12.2020 13:16
Değiştirme Tarihi: 31.12.2020 13:16

Tv8 ekranlarında izleyici karşısına çıkan sevilen moda programı Doya Doya Moda'da Linet sürprizi yaşanıyor. Doya Doya Moda son bölümüne katılan Linet, izleyiciler tarafından merak ediliyor. Son dönemde verdiği kilolarla da bambaşka bir görünüme ulaşan Linet ile ilgili bilgiler internette aratılmaya başlandı

LİNET KİMDİR, KAÇ YAŞINDA, NERELİ? İŞTE HAYATIYLA İLGİLİ BİLGİLER...

5 Mart 1975 yılında İsrail'de doğan Linet'in soyismi Linet Menaşi'dir. 45 yaşında olan Linet'in Türk-İsrail asıllıdır. Annesi bir dönemlerin önemli Türk sanat müziği şarkıcılarından olan Bursalı Leyla Özgecan (Leya Bonana ), babası ise İstanbullu Şumuel Menaşe'dir.10 yaşında ilk albümünü İsrail'de yapan Linet, 1993 yılında Ani Ana isimli şarkı ile Eurovision Şarkı Yarışması İsrail elemelerine katılmıştır. Türkiye'deki ilk albümü 1995 yılında yayınlanmıştır. Türkçe ve İbranice'nin yanı sıra Arapça ve İngilizce şarkılar da söylemektedir.