Linet'in siesta keyfi

Linet'in siesta keyfi

Şarkıcı Linet, Türk Sanat Müziği sanatçısı annesi Leyla Özgecan ile birlikte Antalya’da tatil yaptı. 3 günlük tatil için kente gelen Linet, fırsat buldukça havuza girdi, spor salonunda ter attı.

Tatil için turizm kenti Antalya’yı tercih eden Linet, annesiyle birlikte dinlendi. Otelin 500 metrekare büyüklüğündeki en lüks ve pahalı odasında kalan Linet, annesi ile hasret giderdi. Balkondaki çift kişilik yatakta annesiyle zaman geçiren Linet’in moralinin yüksek olduğu göze çarptı.

Kaldıkları odanın balkonundaki yatakta bol bol siesta yaparak dinlenen Linet, arada annesinin getirdiği meyveleri yerken, annesine kendi elleriyle soyduğu meyveleri de yedirdi. Gazetecilerin fotoğraflarının çektiğini fark eden Linet, balkondan el salladı.

Kameralara eliyle öpücük gönderen şarkıcı, otelin lobisinde kendisiyle ilgili sorulara yanıt verdi.  İşlerinin yoğunluğundan dolayı annesine çok zaman ayıramadığından yakınan Linet, "Hayattaki en önemli varlığım ailem ve annem. Hayatımın her anında varlığını ve desteğini her daim ruhumda hissettiğim annem Leyla Özgecan’a ne yapsam az. Annemle birlikte fırsat yakalar yakalamaz tatile çıktım. Burada çok güzel vakit geçirdim. Havuza girdim, güneşlendim. Günümün çoğunluğunu odada geçirdim. Balkonumuzda annemle bol bol sohbet ettik, hasret giderdik" ifadelerini kullandı.

Yeni albüm çalışması içinde olduğunu belirten Linet, "Yakın zamanda yeni sürprizlerimiz olacak. Aşk hayatımın işimin önüne geçmesini istemiyorum. Ben aşklarımı kapalı yaşayan birisiyim. Her şeyin hayırlısından yanayım. İlişkim için de hayırlısı diyorum" dedi.

Görüntülenme : 0 Yayınlanma Tarihi: 31/08/2016 19:13:45

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin