Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Lindsay Lohan'ın çığlıkları apartmanı inletti

Lindsay Lohan'ın çığlıkları apartmanı inletti

Lindsay Lohan sevgilisiyle tartışarak apartmanında Beni öldürmeye çalıştın artık bitti! Bir kadını sürekli gırtlaklayıp dövemezsin diye yardım çığlıkları atarak yardım istedi.

25.07.2016 15:49

Lindsay Lohan sevgilisiyle tartışarak apartmanında "Beni öldürmeye çalıştın artık bitti! Bir kadını sürekli gırtlaklayıp dövemezsin" diye yardım çığlıkları atarak yardım istedi.

30 yaşındaki ünlü oyuncu Lindsay Lohan, İngiltere Knightsbridge'de bulunan apartmanının balkonunda sinir krizleri geçirdi. Bir süredir birlikte olduğu milyoner sevgilisi Egor Tarabasov'un kendisini öldürmeye çalıştığını söyleyen Lohan'ın çığlıkları üzerine polis apartmanı bastı.

ÇIĞLIK ÇIĞLIĞA YARDM İSTEDİ
Skandallarıyla ünlü 30 yaşındaki oyuncu Lindsay Lohan yine çalkantılı günler geçiriyor. Ünlü oyuncu geçtiğimiz gün, Londra'da bulunan apartman dairesinin balkonuna çıktı. 23 yaşındaki milyoner iş adamı sevgilisi Egor Tarabasov tarafından saldırıya uğradığını iddia etti ve komşulardan çığlık çığlığa yardım istedi.

"AZ KALSIN BENİ ÖLDÜRÜYORDU"
Komşularının verdiği bilgiye göre Lohan, cumartesi gecesi sabaha karşı 5'te balkona çıktı ve ağlayarak şu sözleri haykırdı:

'Lütfen bana yardım edin. Bana saldırdı, az kalsın beni öldürüyordu. Herkes duysun. Evimden defol! Haydi bir daha yap! Sen bir manyaksın. Sen hastasın! Yardıma ihtiyacın var. Burası benim evim, evimden defol. Bittim artık! Seni artık sevmiyorum! Beni öldürmeye çalıştın. Artık bitti! Bir kadını sürekli gırtlaklayıp dövemezsin, herkes beni dövdüğünü gördü, kameraya alındı. Defol, defol!'

EVDE KİMSE YOKTU
The Sun'ın haberine göre Lohan'ın çığlıkları üzerine polisi arayan komşular olay anlarını videoya çekti. Polis geldi ve Lohan'ın evinin kapısını kırdı ancak evde kimse yoktu. Polisin açıklaması da bu yönde oldu, 'Evde kimse yoktu ve kimse tutuklanmadı.'

ALDATTIĞINI İDDİA ETMİŞTİ
Lindsay Lohan, bu olaydan bir gün önce de sosyal medya üzerinden Tarabasov'un kendisini bir hayat kadınıyla aldattığını iddia eden bir dizi paylaşımda bulunmuş ve bunları daha sonra silmişti.

Yorumlar | 0
üye profil