Lindsay Lohan'ın annesi konuştu

Lindsay Lohan'ın annesi konuştu

Lindsay Lohan’ın aynı zamanda menajerliğini yapana annesi Dina Lohan kızının özel hayatı hakkkında açıklamalarda bulundu.

İki haftalık Türkiye ziyaretiyle ülke gündeminide meşgulm eden Hollywood yıldızı Lindsay Lohan, bu kez annesinin açıklamalarıyla konuşuluyor.

Televizyon yıldızı Dina Lohan, kızı Lindsay Lohan'ın Rus işadamı nişanlısı Egor Tarabasov'dan ayrıldığı için çok mutlu olduğunu açıkladı.

Lohan, "Egor, kızımı boğmak istedi, yüzüde asit attı. Lindsay'in hayatı tehlikedeydi" dedi.

Egor Tarabasov'un çok genç olduğunu ve aynı zamanda menajerliğini yaptığı kızıyla ilişkilerinin bu yüzden yürümediğini belirten Dina Lohan "Geceleri uyuyamıyordum. Ayrılık kararıyla birlikte çok rahatladım" dedi.

Lohan sözlerine şöyle devam etti:

“Milyonlarca yıl düşünsem de kızımın şiddet kurbanı olacağı aklımın ucundan geçmezdi. Şiddet kurbanı biri olarak kızımın da benimle aynı kaderi paylaşmasını istemezdim. Ne yazık ki bunlar yaşandı. Lindsay kötü tecrübelerini geride bıraktı ve yeni bir başlangıç yaptı. Aile kurmak, bebek sahibi olmak istiyor"

Dina Lohan'ın kızıyla ilgili en çarpıcı açıklaması ise "Lindsay'in geride bıraktığı 30 yıl bana 130 yıl gibi geldi" dedi.

Rus işadamı sevgilisi Egor Tarabasov’la olaylı ayrılan Lindsay Lohan, bir süredir Yunan işadamı Dennis Papageorgiou ile aşk yaşıyor.

Görüntülenme : 401 Yayınlanma Tarihi: 07/10/2016 19:15:12

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin