Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Lindsay Lohan'dan balkon krizi sonrası özür

Lindsay Lohan'dan balkon krizi sonrası özür

Lindsay Lohan nişanlısı Egor Tarabasov’la kavga etmiş ve evinin balkonunda sinir krizi geçirmişti. Ünlü oyuncu yaşanan bu olaylar sonrası sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla özür diledi.

27.07.2016 13:14

Nişanlısı Egor Tarabasov’la olan olaylı kavgası ve sosyal medya üzerindeki sinir krizinin ardından, Lindsay Lohan herkesten özür diledi.

Skandallarıyla ünlü oyuncu Lindsay Lohan, sosyal medya üzerinde geçirdiği sinir krizi ve magazin basınını meşgul eden olaylı balkon kavgası sonrası, Instagram'dan paylaştığı bir fotoğrafla herkesten özür diledi. Lohan, mesajında şunları yazdı:

'Daha hassas davranılmayı hakediyorum'
‘Sevgili arkadaşlar. Ben iyiyim. Arkadaşlarımla biraz iyi zaman geçiriyorum. Son dönemde sizleri özel sorunlarıma maruz bıraktığım için özür dilerim. Üzüntü ve korkuyla böyle davrandım. Hepimiz hata yaparız. Ne yazık ki benimkiler her zaman göz önünde. Geçtiğimiz yıllar içinde pek çok kez kendimi aradım. Sosyal medya, yaşadığımız dünyayı ve işimizdeki alanları belirliyor. Niyetim karışık mesajlar göndermek değildi. Belki işler düzelir, belki düzelmez. Umarım düzelir. Ama artık 30 yaşındayım ve daha hassas davranılmayı hak ediyorum. Öfkeyi değil… Benim yanımda olduğunuz için teşekkürler.’ 

lindsay lohan

Öte yandan TMZ'nin haberine göre Lohan'ın babası Michael Lohan, kızının hamile olduğunu iddia etti. Lohan'ın evinden taşınan nişanlısı Egor Tarabasov hakkında yorum yapan baba, şöyle dedi: 'Düzelene kadar kızımdan uzak kalması gerekiyor. Onun için üzülüyorum ama bu tip davranışlar kabul edilemez. Biz, Lindsay'in yanındayız.' 

Yorumlar | 0
üye profil