Lider Şahin'in sevgilisi Ecem Çırpan aileye girdi

Selami Şahin'in şarkıcı oğlu Lider Şahin'in yaklaşık bir yıldır aşk yaşadığı model sevgilisi Ecem Çırpan, aileye girdi. Şahin, doğum gününde Çırpan'ı; annesi Didem Şahin ve babasıyla tanıştırdı.

Yayınlanma Tarihi: 06.12.2021 09:53
Değiştirme Tarihi: 06.12.2021 09:53
Lider Şahin'in sevgilisi Ecem Çırpan aileye girdi

Selami Şahin, önceki gün Beyoğlu'ndaki bir mekanda konser verdi. Dinleyicilerine keyifli bir gece yaşatan ünlü sanatçı, 36 yaşına basan oğlu Lider Şahin'in doğum gününü de şarkılar söyleyerek kutladı.

Selami Şahin, sahnedeyken doğum günü pastası da Lider Şahin'in masasına geldi. Yeni yaşını kutlayan müzisyen, mumlarını bir tarafına annesi Didem Şahin'i, diğer yanına sevgilisi Ecem Çırpan'ı alarak söndürdü.

Yaklaşık dört yıl önce şarkıcı İrem Derici ile aşk yaşayan Lider Şahin'in bu beraberliğine onay vermeyen annesi, oğlunun Miss Turkey 2015 birincisi olan voleybolcu sevgilisi Ecem Çırpan'ı aileye kabul etti.

Öte yandan Didem Şahin, oğlu Lider ile aşk yaşadığı dönemde şarkıcı İrem Derici ile hiçbir zaman yan yana gelmemişti.

10 aydır birlikte olan Lider Şahin (36) ile Ecem Çırpan (24) çiftinden ünlü model, sevgilisi ile sarıldığı fotoğrafı yayınlamış ve paylaşımına; “Anlamam nedenini, üzmüşler bebeğimi. Zor zamanların üstesinden böyle geliyoruz” notunu düşmüştü.

Haber ile ilgili metin girin!.Haber ile ilgili metin girin!.(Milliyet) 

İlgili Sayfalar: Magazin