Lider Şahin'den şaşırtan cevap...

Lider Şahin'den şaşırtan cevap...
Yayınlanma Tarihi: 11.07.2017 12:59 | Değiştirme Tarihi: 11.07.2017 12:59

İrem Derici ile ayrılan Lider Şahin, ünlü şarkıcının zor günler geçirdiği yönündeki sözlerine karşılık verdi...

Lider Şahin, zor günler geçirdiğini söyleyen İrem Derici’ye karşılık verdi: “Benim için de zor. Barışıp barışmayacağımızı bilmiyorum, her şeyin hayırlısı”

İrem Derici’yle bir yılı aşkın süredir yaşadıkları beraberlik sona eren Lider Şahin, barış sinyali verdi. AtatürkHavalimanı’nda objektiflere takılan Şahin, son günlerde verdiği kilolarla dikkat çeken Derici’nin sosyal medya hesabından isyan ederek, “Zaten zor günler geçiriyorum” sözleri üzerine açıklama yaptı. Ayrılığın kendisi için de zor geçtiğini söyleyen müzisyen, “Bir sene boyunca birbirimizin olduk. Haliyle benim için de kolay olmuyor” diye konuştu.

Muhabirlerin ısrarlarına karşın ayrılık sebepleriyle ilgili bir şey söylemek istemeyen Şahin, ihanet iddialarını da yalanlayarak, “Ayrılmamızın ihanetle alakası yok. İkimizin kararı. Neden bittiğini İrem ve benim dışımda kimse bilemeyecek” dedi. Yeniden bir araya gelebileceklerinin mesajını da veren şarkıcı, “Barışıp barışmayacağımızı bilmiyorum, her şeyin hayırlısı” sözleriyle uçağına gitti.