Lezzet Düşkünleri 5. gün puanlaması: Lezzet Düşkünleri 5 Haziran 2020 Selen Şef ve Gizem kaç puan aldı?

Lezzet Düşkünleri evinde ikinci haftanın 5. gününde Selen ve Gizem Özcan kardeşler kaç puan almayı başardı? TV8’in yeni yarışması Lezzet Düşkünleri evinde haftanın ikinci gününde Selen Şef ve kardeşi Gizem, lacivert takım olarak mutfakta hünerlerini göstermeye çalıştılar. Peki, Selen Şef ile Gizem kaç puan alabildi? Lacivert Takım’ın hazırladığı günün menüsünde neler vardı?

Yayınlanma Tarihi: 05.06.2020 18:47
Değiştirme Tarihi: 05.06.2020 19:08

Ünlü şef Gabriele Sponza'nın sunumu ile farklı bir yarışmayı evlere getiren Lezzet Düşkünleri evinde bugün yemek yapma sırası Selen Özcan ile Gizem Özcan kardeşlerdeydi. Yapılan yemekleri tadan rakipleri ise günün sonunda çiftin puanlamasını yaptı. Haftanın 5. gününde yeni yarışmacıların katıldığı Lezzet Düşkünleri beşinci gününde Selen Şef ve Gizem kaç puan aldı? 2 Haziran Salı Lezzet Düşkünleri günün menüsü ve puanlaması…

LEZZET DÜŞKÜNLERİ GÜNÜN MENÜSÜ

Lezzet Düşkünleri evinde Gabriele Şef’in bu hafta için seçtiği yöresel lezzet, Gaziantep usulü fındık lahmacun. Selen Şef ve Gizem’in menüsünde ise; Kuru patlıcan dolması, beyti sarma, Parmigiano-Reggiano dolgulu tereyağ soslu mantar, ayva tatlısı vardı.

LEZZET DÜŞKÜNLERİ GÜNÜN PUANLAMASI 5 HAZİRAN 2020

Lezzet Düşkünleri evinde yeni haftanın 5. gününde yeni yarışmacılar Selen Özcan ile Tuğba Özcan kardeşler yarıştı. Selen Şef ve Gizem, yemeklerini hazırladı ve rakiplerine sundular. Lezzet Düşkünleri yarışmacıları, çiftin hazırladığı tattıkları yemekleri ilk olarak yorumladılar, sonrasında ise puanlarını verdiler. Bunun sonucunda Lezzet Düşkünleri evinde Selen Şef ve Gizem, rakiplerinden 12 puan almayı başardılar. Bu hafta, Lezzet Düşkünleri evindeki puanlama aşağıdaki şekilde oldu. Yarın yapılacak haftanın finali ile birinci çift ile elenen çift belli olacak.

Lezzet Düşkünleri 1. Gün Boğaçhan Şef ile Taylan 23 puan

Lezzet Düşkünleri 2. Gün Berna Şef ve Tuğba 22 puan

Lezzet Düşkünleri 3. Gün Pınar Şef ve Doğan 22 puan

Lezzet Düşkünleri 4. Gün Gökhan Şef ve Burhan 23 puan

Lezzet Düşkünleri 5. Gün Selen Şef ve Gizem 12 puan