Lezzet Düşkünleri 2. gün puanlaması: Lezzet Düşkünleri 2 Haziran 2020 Berna Şef ve Tuğba kaç puan aldı?

Lezzet Düşkünleri evinde ikinci haftanın 2. gününde yeni yarışmacılar Berna ve Tuğba Okul kardeşler kaç puan almayı başardı? TV8’in yeni yarışması Lezzet Düşkünleri evinde haftanın ikinci gününde Berna Şef ve Tuğba, iddialı konuşmaları ile dikkat çekiyordu. Peki, Berna Şef ile Tuğba kaç puan alabildi? Günün menüsünde neler vardı?

Yayınlanma Tarihi: 02.06.2020 19:15
Değiştirme Tarihi: 02.06.2020 19:20

Ünlü şef Gabriele Sponza'nın sunumu ile farklı bir yarışmayı evlere getiren Lezzet Düşkünleri evinde bugün yemek yapma sırası Berna Okul ile Tuğba Okul kardeşlerdeydi. Yapılan yemekleri tadan rakipleri ise günün sonunda çiftin puanlamasını yaptı. Haftanın 2. gününde yeni yarışmacıların katıldığı Lezzet Düşkünleri ikinci gününde Berna Şef ve Tuğba kaç puan aldı? 2 Haziran Salı Lezzet Düşkünleri günün menüsü ve puanlaması…

LEZZET DÜŞKÜNLERİ GÜNÜN MENÜSÜ

Lezzet Düşkünleri evinde Gabriele Şef’in bu hafta için seçtiği yöresel lezzet, Gaziantep usulü fındık lahmacun. Berna Şef ve Tuğba’nın menüsü ise; Fırınlanmış domates çorbası, çiğ karnabahar salatası, patates yatağında fırın levrek, kızarmış dondurmadan oluşuyordu.

LEZZET DÜŞKÜNLERİ GÜNÜN PUANLAMASI 2 HAZİRAN 2020

Lezzet Düşkünleri evinde yeni haftanın 2. gününde yeni yarışmacılar Berna Okul ile Tuğba Okul kardeşler yarıştı. Berna Şef ve Tuğba, yemeklerini hazırladı ve rakiplerine sundular. Lezzet Düşkünleri yarışmacıları, çiftin hazırladığı tattıkları yemekleri ilk olarak yorumladılar, sonrasında ise puanlarını verdiler. Bunun sonucunda Lezzet Düşkünleri evinde Berna Şef ve Tuğba’ya rakipleri 22 puan verdi. Lezzet Düşkünleri evinde dün yapılan puanlamada Boğaçhan Şef ile Taylan 23 puan almıştı.