Leyla Lydia Tuğutlu'dan diziyle ilgili ipuçları!

Leyla Lydia Tuğutlu'dan diziyle ilgili ipuçları!

Kanal D'de yayınlanan 'Tatlı İntikam' dizisinin başrol oyuncularından Leyla Lydia Tuğutlu, önceki gün Bebek’te görüntülendi. Genç oyuncu dizisinin senaryosuyla ilgili ipuçları verdi.

Leyla Lydia Tuğutlu, önceki gün Bebek’te görüntülendi. Arkadaşlarıyla bir araya gelerek keyifli bir zaman geçiren Tuğutlu, yoğun bir şekilde çalıştığını söyledi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Dizinin senaryosunun değişeceğini söyleyen güzel oyuncu; “Senaryoda güzel bir değişiklik oldu. Daha güzel oldu bence” diyerek detay vermekten kaçındı.

Sinema tekliflerinin geldiğini ama kabul edemediğini söyleyen Tuğutlu; "Zaten haftanın altı günü dizi setinde çalışıyorum. Sadece dizi filmine yoğunlaştığım için gelen teklifleri üzülerekde olsa kabul edemiyorum” dedi.

Leyla Lydia Tuğutlu kimdir?
29 Ekim 1989 yılında Berlin’de doğdu. Babası Türk annesi Alman asıllıdır. İlköğrenimine Türkiye’de başladı ve bunun yanı sıra piyano dersleri de aldı. Aynı zamanda 5 yıl boyunca müzik ve keman eğitimi aldı. Bir yandan da modelli ajansına kaydolup çalışmaya başladı.

Bir Anadolu Lisesinde öğrenimini tamamladıktan sonra üniversitede eğitimi olan konservatuar bölümünü bırakarak özel ilgi duyduğu manken ve fotomodellik işine başladı.

Kariyeri
Şuan İstanbul Üniversitesinde Alman Dili ve Edebiyatı bölümünde halen okumakta. 3 dil biliyor bunlar Türkçe, Almanca ve İngilizce. 2008 yılında 'Miss Turkey Güzellik Yaraşmas'ında birinci oldu. Yarışmanın jüri üyesi olan Paris Hilton Tuğutlu’ya bizzat taçını taktı.

12 Aralık 2008 yılında Güney Afrika’nın Johannesburg şehrinde düzenlenen 'Miss World Güzellik' yarışmasında Türkiye’yi temsil etti. 2005 yılında 'Best Model Of Turkey' güzellik yarışmasında 'Best Promising' seçildi ve ardından 2006 yılında Çin’de düzenlenen 'Miss Tourism Queen International' güzellik yarışmasında 'Princess' ödülünü kazandı. 2007 yılında Fashion Tv Moda Oskarlarında ‘Gelecek Vaad Eden Model’ ödülüne layık görüldü.

Dizilerde rol alıyor
2008 yılında oyunculuğa adımını atarak 'Es-Es' adlı dizide İrem karakterini canlandırarak başrol oynadı. 2010 yılında 'Kirli Beyaz' adlı dizide Melis karakterini canlandırdı. 2013 yılında 'Günce' adlı sinema filminde Aslı karakterini canlandırarak ilk sinema filminde rol aldı. 2014 yılında ATV’de yayınlanan 'Karadayı' dizisinde Songün karakterine can verdi.

Yine aynı yıl 'İçimdeki Ses' adlı sinema filminde Ayşıl karakterini canlandırarak başrol oynadı. 2015 yılında 'Kiralık Aşk' adlı dizide yardımcı oyuncu olarak oynadı. Yine aynı yıl 'Delibal' adlı sinema filminde başrol oynadı. 2016 yılının mayıs ayında Kanal D’de yayınlanmaya başlayan ve halen yayınlanan 'Tatlı İntikam' adlı dizide başrol oynuyor.

Görüntülenme : 1895 Yayınlanma Tarihi: 17/09/2016 18:34:49

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin