Leyla ile Mecnun'un yeni Leyla'sı Deniz Işın oldu! Başrol oyuncularından peş peşe paylaşımlar geldi

Efsane dizi Leyla ile Mecnun, yakın bir süre sonra Exxen izlecisinin karşısına çıkacak. Diziyle ilgili hazırlık tüm hazırla sürerken, dizinin 'Leyla'sının kim olacağı da merak konusuydu. Yönetmen Onur Ünlü, Instagram hesabından, Leyla ile Mecnun'un yeni Leyla'sının Deniz Işın olacağını duyurdu. Öte yandan dizinin sevilen başrol oyuncularından peş peşe paylaşımlar geldi. 

Yayınlanma Tarihi: 10.06.2021 11:27
Değiştirme Tarihi: 10.06.2021 11:27
Leyla ile Mecnun'un yeni Leyla'sı Deniz Işın oldu! Başrol oyuncularından peş peşe paylaşımlar geldi

Yönetmenliğini Onur Ünlü'nün, senaryosunu Burak Aksak'ın yazdığı efsane dizi Leyla İle Mecnun, Exxen'de yeniden izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. 

Diziyle ilgili yeni yeni ayrıntılar ortaya çıkarken, belki de en merak edilen konulardan biri de Leyla karakterine kimin hayat vereceğiydi. 

Yönetmen Onur Ünlü, kişisel sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşım ile, dizinin hayranlarının bu merakını giderdi. 

Ünlü, 'Aa bak yeni Leyla!' notuna Deniş Işın'ı da etiketleyerek bir paylaşımda bulundu. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Ünlü bu paylaşımın ardından Exxen'in sosyal medya hesabını da etiketleyerek 'Bak bakiim herkes var mıymış?' notuyla tüm kadronun yer aldığı bir fotoğrafı paylaştı. 

OYUNCULARDAN DA PAYLAŞIMLAR GELDİ

Dizinin Mecnun'u olan Ali Atay da hayranlarını heyecanlandırdı. Hazal Kaya ile olan evliliğinden dünyaya gelen oğlu Fikret kucağındayken makyaj yapılan ünlü oyuncu, bu anın fotoğrafını 'Fiko Mecnun'a yetişti, inanamıyorum' notunu düştü. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Oyuncu Serkan Keskin, yani 'İsmail Abi' de, pullu parlak ceketi paylaşarak 'Hooopp' yazdı. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Erdal Bakkal rolüne hayat veren oyuncu Cengiz Bozkurt ise önce Serkan Keskin, ardından da Ali Atay'ın da yer aldığı 2 fotoğraf paylaştı. Fotoğraflar kısa sürede on binlerce beğeni aldı. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Dizide Hırsız Yavuz karakterini canlandıran oyuncu Osman Sonant ise, bilindik şapka ve eldivenini Instagram hikayeler kısmından paylaştı. 

Haber ile ilgili metin girin!.

LEYLA İLE MECNUN'UN YENİ LEYLA'SI DENİZ IŞIN KİMDİR?

Onur Ünlü'nün paylaşımıyla merak konusu haline gelen Deniz Işın hakkında bilgiler merak edildi. Bir anda gündem olan genç oyuncunun kim olduğu, nereli ve kaç yaşında olduğu, hangi dizilerde ya da filmlerde rol aldığı araştırıldı. Peki Deniz Işın kimdir?

Haber ile ilgili metin girin!.

Deniz Işın 28 Mayıs 1992 yılında İzmir'de doğmuştur. 29 yaşındaki Deniz Işın, Ege Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra, Ege Üniversitesi Malzeme Bilimi ve Mühendisliği'nde yükseks lisans yapmıştır. Ardından İstanbul'a taşınan Deniz Işın, Sahnetozu Tiyatrosu'nda 2 sene İzmir’de, bir sene de İstanbul’da eğitim aldı ve 2017’de ‘Lysistrata’ oyununda Lysistrata, 2018’de ‘You Can’t Take It With You’ oyununda Alice karakterini canlandırdı.

DENİZ IŞIN'IN OYNADIĞI DİZİLER

Deniz Işın, FOX'ta yayınlanan "Her Yerde Sen" dizisinde Merve karakterine hayat verdi. Daha sonra "İyi Günde Kötü Günde" dizisinde yer aldı, "Sefirin Kızı" projesinde Sahra karakterine hayat veren Deniz Işın, Murat Boz’un "Gece" isimli video klibinde de yer aldı. "Masumiyet" dizisinde İrem karakterini canlandırdı. Oyuncu 1.69 boyundadır.