Levent Yüksel'den sürpriz şarkılar geliyor

Levent Yüksel'den sürpriz şarkılar geliyor

Türk pop müziğinin güçlü sesi Levent Yüksel, Expo 2016’da konser verdi. Şarkılarını Turkcell büyük amfi tiyatroyu dolduran binlerce hayranıyla birlikte seslendiren Yüksel, çıkacak albümünün de müjdesini verdi.

Turkcell büyük amfi tiyatroda sunuculuğunu Sefa Doğanay’ın yaptığı gecede sahneye çıkan Levent Yüksel, hayranlarını coşturdu. Güçlü sesi ve yorumuyla beğeni toplayan Yüksel, konser boyunca hem çaldı hem söyledi.

Yaklaşık 1,5 saat sahnede kalan Yüksel, konserine ’Ya Sonra’ isimli parçasıyla başladı. Yüksel; gece boyunca, ’Medcezir’, ’Karaağaç’, ’Beni Bırakın’, ’Kadınım’, ’Dedikodu’, ’Bu Gece Son’ gibi sevilen şarkılarını hayranlarıyla birlikte söyledi. Konser boyunca pek çok farklı enstrümanı da çalan Levent Yüksel, elektronik gitarla ’Tuana’ isimli sevilen şarkısını seslendirdi. 

YENİ ALBÜMÜNDEKİ ŞARKILARI SÖYLEDİ
Konserde ağırlıklı olarak eski şarkılarına yer veren Levent Yüksel, bir sürpriz yaparak, yeni albümünde yer alacak şarkıları da söyledi. İbrahim Tatlıses’in seslendirdiği ’Yalnızım Dostlarım’ ve Orhan Gencebay’ın ’Mevsim Bahar Olunca’ isimli parçasını kendi yorumuyla seslendiren Yüksel, büyük beğeni topladı.

Konser sonunda Sefa Doğanay, Levent Yüksel’e Expo 2016 Antalya’nın sembolü şakayık takdim etti. Antalyalı olan sanatçı, "Baktıkça memleketimden bir anı olacak" sözleriyle beğenisini dile getirdi.

Görüntülenme : 0 Yayınlanma Tarihi: 05/09/2016 16:25:57

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin