'Levent Kırca'nın mezarı hala yapılmadı' iddialarına yanıt!

'Levent Kırca'nın mezarı hala yapılmadı' iddialarına yanıt!

Oyuncu Ahmet Çevik, Levent Kırca'nın mezarını ziyareti sırasında çektiği fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaşmış ve ünlü sanatçının mezarının hala yapılmadığını iddia etmişti. Bu iddialara Kırca'nın hayat arkadaşı Aslı Çetiner'den çok sert bir yanıt geldi.

12 Ekim 2015 yılında hayatını kaybeden Levent Kırca'nın mezarının hala yapılmadığı yönündeki iddialar usta sanatçının hayat arkadaşı Aslı Çetiner'i kızdırdı.

levent kırca

Oyuncu Ahmet Çevik bir hafta önce Levent Kırca, Nejat Uygur, Sümer Tilmaç, Kemal Sunal ve Vedat Türkali'nin mezarlarını ziyaret etmiş. Levent Kırca'nınki hariç diğerleri mis gibi. Sadece Levent Kırca'nın mezarı öksüz duruyor. Çok üzüldüm. açıklamasında bulunmuştu.

Hayat arkadaşından açıklama: Yazıklar olsun
Bu eleştirilere yanıt Kırca'nın hayat arkadaşı Aslı Çetiner'den geldi. Çetiner twitter sayfasından yaptığı açıklamada şunları söyledi: "Bazı terbiyesizler her zamanki gibi polemik peşindeler. Levent Kırcanın mezarı Erhan İşözen tarafından çizildi. Şimdi yapım aşamasındadır. Hastalığında yanına uğramayanlar şimdi nemalanma peşindeler. Yazıklar olsun!! Sezon başlıyor ya..."

Görüntülenme : 771 Güncelleme Tarihi: 27/09/2016 10:43:48
Yayınlanma Tarihi: 27/09/2016 10:17:16

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin