Lerzan Mutlu'dan Demet Akalın'a: Sana kaldı herkesi uyarmak!

Demet Akalın, önceki gün Nişantaşı’nda moda tasarımcısı arkadaşı Pınar Kerimoğlu ile görüntülendi. Popçu, son dönemde magazin gündemini meşgul eden olaylara dair konuştu. Demet Akalın'a bir dönem yakın arkadaşı olan Lerzan Mutlu'dan tepki geldi. 

Yayınlanma Tarihi: 12.01.2022 15:49
Değiştirme Tarihi: 12.01.2022 15:49
Lerzan Mutlu'dan Demet Akalın'a: Sana kaldı herkesi uyarmak!

Nişantaşı’nda objektiflere takılan Demet Akalın, arkadaşı Deha Bilimlier ve modacı Gülşah Saraçoğlu’nun yasak aşk yaşadığı iddiası hakkında, “Tarafları uyarmıştım” demişti.

"BUNUN NESİ KÖTÜ?" 

49 yaşındaki şarkıcı, “Gülşah bana dava açacakmış. Ne için mahkemeye verileceğim? 'Ailesi olan insan biraz daha dikkat etmeli' dedim. Bunun nesi kötü?" ifadelerini kullandı.

Demet Akalın’ın bu sözleri, bir dönem yakın arkadaşı olan Lerzan Mutlu’yu sinirlendirdi. 44 yaşındaki şarkıcı ve sunucu, sosyal medya hesabından şu yorumu yaptı:

"TEK YAPTIĞIN İNSANLARIN ARASINI BOZMAK" 

"Sana kaldı herkesi uyarmak! Sen insanların asla iyiliğini falan istemiyorsun! O anda işine nasıl gelirse! Gündemde nasıl kalırsan o taraftasın! Tek yaptığın insanların arasını bozmak! Ya ben de senin yaptığın gibi dedikodusunu yaptığın insanları uyarırsam etrafında dostun kalmaz! Hayır, böyle konuşuyorsun bilmesem inanacağım. Ulan söylemediğim şeyi söylemiş gibi insanlara söyleyip beni küstürdün. 'İyiyim' diye takılma senin gerçeğini bilene komik oluyor."

"MİKSERLERLE KONUŞMUYORUM" 

Lerzan Mutlu, teve2'de hafta içi her gün ekrana gelen 'Magazin Masası' programına telefonla bağlanmış, meslektaşı Demet Akalın ile yaşadığı 'mikser' polemiğinin detaylarını canlı yayında anlatmıştı.

Akalın’ın yakın bir dostuyla arasını bozmak için olmayan şeyler anlattığını belirten Mutlu, "Demet, sabah 5’de dedikoduya uyanır. Demet’e çok kızgınım, onu takipten çıkardım" demişti.

Lerzan Mutlu, “Mikserlerle konuşmuyorum. Hiç olmayan bir şeyi yakın bir arkadaşıma ben söylemişim gibi anlatarak, bizi küstürdü. Onu hayatımdan çıkardım. Mikserlerin hayatımda yeri yok” ifadelerini kullanmıştı.


 

İlgili Sayfalar: Magazin