Lara’dan 'pahalı pijama ve eşofman' göndermesi

Instagram hesabından açtığı canlı yayında sevenleriyle buluşan şarkıcı Lara, soruları yanıtlayıp meslektaşlarına ince göndermede bulundu. 

Yayınlanma Tarihi: 04.02.2021 09:38
Değiştirme Tarihi: 04.02.2021 09:38
Lara’dan 'pahalı pijama ve eşofman' göndermesi

Instagram canlı yayınında piyano çalıp, şarkı söyleyen ve aynı zamanda soruları da yanıtlayan şarkıcı Lara, Alanya’da mütevazi bir hayat yaşadığını belirtti. Yayına pijamayla katılan Lara, hayranlarının nereden aldığı soruları üzerine, “Ben pahalı da giyerim, halk gibi her yerden alışveriş de ederim. Üzerimdekini Bim’den aldım. Pahalı pijama ve eşofmanla klip ya da fotoğraf çekenlere saygım var ama insanlar pandemide açlık sınırında yaşarken çok gereksiz buluyorum” dedi. 

"YANLIŞ ANLAŞILMASIN, ESTETİK DEĞİL"

Önce trafik kazası geçiren, sonra evinde yangın çıkan Lara'nın en son da kolu kırılmıştı. Ünlü şarkıcı, geçtiğimiz aylarda yüzünde kalan yaralar için bıçak altına yattı. Operasyon için Ankara’ya giden Lara, dudaklarına küçülme yaptırdı. Şarkıcı, “Yanlış anlaşılma olmasın estetik yaptırmıyorum. Yüzümde ve dudağımda kazadan kalan izler vardı, onları düzeltmek için küçük bir operasyon geçirdim” açıklamasını yaptı.