Lady Gaga üstsüz pozlarıyla sosyal medyayı adeta salladı!

Dünyaca ünlü şarkıcı Lady Gaga, kendisine ait olan kozmetik markası için kamera karşısına geçti. Kendi ürün tanıtımını üstsüz pozlarla yapan Lady Gaga, sosyal medyayı resmen salladı...

Yayınlanma Tarihi: 07.10.2020 14:21
Değiştirme Tarihi: 07.10.2020 14:21
Lady Gaga üstsüz pozlarıyla sosyal medyayı adeta salladı!

Sosyal medyayı aktif kullanan ünlüler arasında yer alan dünyaca ünlü şarkıcı Lady Gaga, üstsüz pozlarıyla sosyal medyanın gündemine oturdu. Kendisine ait kozmetik firması için kamera karşısına geçen Lady Gaga pozlarıyla dikkat çekti.

ABD’li şarkıcı Lady Gaga, beyaz perdeden sonra bu kez de kozmetik dünyasındaki kariyerine ağırlık veren isimler arasına katıldı.Haus Labs isimli bir marka yaratan Gaga, yeni ürünlerinin tanıtımı için de kolları sıvadı. Kendi markası için kamera karşısına geçen 34 yaşındaki şarkıcı birbirinden iddialı pozlar verdi.

Instagram hesabından paylaştığı fotoğraflarda üstsüz olduğu dikkat çeken Gaga’nın etrafında markanın ürünleri yere saçılmış olarak görünüyor.

Haber ile ilgili metin girin!.

Gaga’nın fotoğrafına kısa sürede binlerce beğeni gelirken, ünlü şarkıcının pozlarının ürünlerinin önüne geçtiği şeklinde eleştiriler de yapıldı.

Haber ile ilgili metin girin!.

2018’de ‘A Star is Born’ filmiyle uzun süre konuşulan Lady Gaga, film için bestelediği ‘Shallow’ şarkısıyla da Oscar ödülünün sahibi olmuştu.

Haber ile ilgili metin girin!.