Lady Gaga'nın köpeklerinin bakıcısı Ryan Fischer saldırıdan sonra ilk kez konuştu

Dünyaca ünlü ABD'li şarkıcı Lady Gaga, İtalya'da bulunduğu sırada, köpeklerinin bakıcısı Ryan Fischer, köpekleri gezdirdiği sırada silahlı saldırıya uğrayıp yaralanmıştı. Fischer, köpeklerin kaçırılma ve kendisinin vurulma anını ilk kez anlattı. 

Yayınlanma Tarihi: 02.03.2021 10:23
Değiştirme Tarihi: 02.03.2021 10:23
Lady Gaga'nın köpeklerinin bakıcısı Ryan Fischer saldırıdan sonra ilk kez konuştu

Lady Gaga'nın köpeklerini gezdiren bakıcı Ryan Fischer, 3 köpeği gezdirirken soyguncular tarafında uğradığı silahlı saldırıya ilişkin ilk kez konuştu. Ölümle burun buruna gelen Fischer, soyguncuların köpekleri kaçırmadan önce ateş ettiklerini ifade etti.

Fischer,  Fischer, geride kalan köpek Asia'ya diğerlerini kurtarma sözü verdiğini anlattı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Asia'yı elinden geldiğinde yatıştırmaya çalıştığını belirten Fischer, Instagram hesabında yaptığı paylaşımda, "Birlikte olduğumuz tüm o harika maceralar için ona teşekkür ettim, kardeşlerini savunamadığım için özür diledim, sonra da onları ve kendimi kurtarmak için geç olmadığını anladım" ifadelerini kullandı.

Lady Gaga'ya da seslenen Fischer, "Bebeklerin döndü, tüm aile yeniden bir arada... Başardık!" deyip köpeklerle bir araya geleceği günü dört gözle beklediğini söyledi.

​Los Angeles'ta ünlülerin yaşadığı Hollywood bölgesinde geçen hafta kaçırılan köpekleri için Lady Gaga 500 bin dolar fidye vermeyi teklif etmişti. Köpekler kimliği belirsiz bir kadın tarafından cuma günü polise teslim edilmişti.