Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
'La Plaj' mahkemelik oldu!

'La Plaj' mahkemelik oldu!

Daha önce şişelerin havalarda uçuştuğu kavga nedeniyle gündem olan 'La Plaj' bu kez de çalışanlarıyla karşı karşıya geldi...

23.07.2016 16:44

Bodrum Tilkicik Koyu’ndaki 'La Plaj'da 25 gün çalıştırılıp işten çıkarılan 19 işçinin sözcüsü Hamza Can, çarpıcı açıklamalarda bulundu. "DALGA GEÇER GİBİ"
Uçankuş'a konuşan Hamza Can, "Candan Topdemir kendi egosu yüzünden önce salon şefimizi, sonra da benim de aralarında bulunduğum 4 kişiyi işten çıkardı. Bu haksızlığa tepki olarak 15 arkadaşımız işi bıraktı. Sonrasında baktık ki hiçbirimizin sigortası yapılmamış. Çalıştığımız 25 günlük paramızı istediğimizde vermediler. Sadece 200'er lira olan bahşişimizi verdiler, dalga geçer gibi. Dükkandaki her noktada alın terimiz var. Çivi çaktık, boya yaptık" ifadelerini kullandı.  

Gülşen ve Ozan kavganın ortasında kaldı

"HER ŞEYİN SEBEBİ CANDAN TOPDEMİR'İN KÖTÜ YÖNETİMİ"
İşçi Mahkemesi'ne başvurduklarını belirten Can, "Candan Topdemir dükkanı kötü yönetti. Kriz yönetimini yapamayınca kendi hatalarını örtmek için çıkışımızı verdi. Hepimiz mağduruz, işsiz kaldık. Dükkan tam açılmamıştı iyi ciro yapmıyordu. Biz ilk olarak La Plaj'a noter kanalıyla ihtar gönderdik. Sonrasında olayı İşçi Mahkemesi'ne taşıdık ve dava açtık. Hakkımızı sonuna kadar arayacağız" dedi.

Patron Hadise teftişte

Yorumlar | 0
üye profil