La Casa De Papel 5. sezon ne zaman yayınlanacak? La Casa De Papel tarihi belli oldu mu?

Dünyanın en çok izlenen dizisileri arasında yer alan La Casa De Papel'in 5. sezonunun ne zaman yayınlanacağını merak eden binlerce dizisever, konuyla alakalı internet üzerinden araştırmalarını sürdürmeye devam ediyor. 5. sezonu heyecanla bekleyen izleyiciler, yayınlanacağı tarihle ilgili bir araştırma yapılıp yapılmadığını merak ediyor. Peki, La Casa De Papel 5. sezon ne zaman yayınlanacak?

Yayınlanma Tarihi: 05.04.2021 10:15
Değiştirme Tarihi: 05.04.2021 10:15
La Casa De Papel 5. sezon ne zaman yayınlanacak? La Casa De Papel tarihi belli oldu mu?

Yayınlanmaya başladığı günden itibaren, dünya çapında büyük yankı uyandıran La Casa De Papel dizisinin 5. sezonu için tarih araştırmaları sürmeye devam ediyor. 5. sezonun ardından final yapacağı belirtilen dizinin, yeni sezonu hakkındaki detaylar merakla sorgulanıyor. Peki, La Casa De Papel 5. sezon ne zaman yayınlanacak?

LA CASA DE PAPEL 5. SEZON NE ZAMAN YAYINLANACAK?

La Casa De Papel 5. sezon 2021 yılı ortalarında yayınlanabilir. Dizi 5. sezon ardından ise final yapacak. Henüz Netflix ve dizinin yapımcısından konuya dair bir açıklama yapılmazken dizinin takipçileri bu yıl içerisinde 5. sezonun yayınlanacağı ümidini korumaya devam ediyor.

LA CASA DE PAPEL 5. SEZONDA NELER OLACAK?

Yapımcılardan ve Netflix'ten net ve resmi bir açıklama gelmese de Netflix Türkiye, 20 Eylül 2020'de Twitter hesabı üzerinden paylaştığı post ile yeni sezon için alarm vermişti. Soygun planlarının kilit adamı Mario Urbaneja fotoğrafını paylaşarak mizah yapan Netflix Türkiye, LCDP hayranlarını "Profesör 5.Sezondan bildiriyor" başlıklı fotoğraf ile 2020'den 2021'ye yeni sezonun sinyalini vererek heyecanlandırdı.

Dördüncü sezon ile final yapacağı söylentilerinin gerçeği yansıtmadığı anlaşıldı. Yeni sezonda Nairobi'nin anısının devam edeceği ve olayların intikam boyutuna taşınacağı da tahminler arasında. Bu kaybın yeni sezonda Profesör'ü de çileden çıkaracağı ve Profesör'ün faaliyetleri açısından çok aktif bir sezon olacağı düşünülüyor. İspanya Hükümeti için zor günler kapıda diyebiliriz.