Kyle Jenner'dan tepki toplayan paylaşım! 

Kyle Jenner'dan tepki toplayan paylaşım! 
Yayınlanma Tarihi: 07.01.2020 23:09 | Değiştirme Tarihi: 07.01.2020 23:09

Kyle Jenner, yaptığı paylaşımla bir kez daha gündem oldu. Ünlü yıldız, sosyal medya hesabından Avustralya'daki yangında ölen hayvanlar için bağış paylaşımı yaptı. Fakat sonrasındaki paylaşımı ile takipçilerinden tepki aldı.

Avustralya'daki yangınlardan en çok etkilenen bölgelerden olan Kanguru Adası. Buradaki yangın Flinders Chase doğa parkına düşen şimşeklerle başladı ve 160 kilometre uzunluğundaki adada iki kişi de hayatını kaybetti. Kanguru Adası'ndaki nesli tükenmekte olan birçok canlı türünün, yangınların ardından devamlılığının tehlikeye düştüğü belirtiliyor. 

Ünlü isimler, sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla Avustralya'daki ölen hayvanlar için bağış topluyor. Bu isimlerin arasında Kylie Jenner da yer aldı. Jenner, pazar günü sosyal medya hesabından Avustralya'daki yangında ölen hayvanlar için bağış linki paylaşarak, herkesi sağduyulu olmaya davet etti.

Haber ile ilgili metin girin!.

Yangınından kurtarılan ve bir koalanın fotoğrafını paylaşan Jenner, "Bu kalbimi kırıyor" ifadelerini kullandı. Fakat bu paylaşımının ardından gerçek kürkten yapılmış terliklerini giyerek o anları sosyal medya hesabından yayınlayan Kylie Jenner, bu hareketiyle takipçilerinin tepkisini çekti. İşte tepki çeken o paylaşım;

Haber ile ilgili metin girin!.

Bu hareketinin "İkiyüzlülük" olduğunu düşünen takipçileri Jenner'ın paylaşımına şu yorumları yaptı:

- Bu kadar çelişkili bir şey daha görmedim.

- Sadece gösteriş için paylaştın, aslında umurunda değiller.

- Bu yaptığın son derece anlamsız.

- Bunu giyen birisi hayvanları seviyor olamaz.